GeForce Now Sofya Sunucusu Performansı Kötü

khail23

Picopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, geçtiğimiz günlerde GeForce Now Sofya'ya sunucusunu kurdu. Fakat Türkiye olmak üzere ve diğer Balkan ülkelerinde bir sıkıntı var. Direkt olarak Sofya sunucusuna bağlanılmıyor. Yani bağlantı 1. Türkiye. 2 Avusturya/Viyana 3. Sofya olarak gittiği için Frankfurt sunucusundan çok daha düşük performans alınıyor. Romanya'da yaşayan bir kullanıcıda İtalya'dan geçip Sofya'ya geçiyor dedi. Yani EU Southeast sunucusu Sofya'da olmasına rağmen Frankfurt sunucusundan daha iyi performans alıyorum. Bunun sebebi Türk Telekom mu? Veya başka bir şey mi, nasıl düzeltilebilir? Ayrıca 75 Mbps download VDSL, 1080p 60fps için yeterli midir? Teşekkürler.

GFN.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, geçtiğimiz günlerde GeForce Now Sofya'ya sunucusunu kurdu. Fakat Türkiye olmak üzere ve diğer Balkan ülkelerinde bir sıkıntı var. Direkt olarak Sofya sunucusuna bağlanılmıyor. Yani bağlantı 1. Türkiye. 2 Avusturya/Viyana 3. Sofya olarak gittiği için Frankfurt sunucusundan çok daha düşük performans alınıyor. Romanya'da yaşayan bir kullanıcıda İtalya'dan geçip Sofya'ya geçiyor dedi. Yani EU Southeast sunucusu Sofya'da olmasına rağmen Frankfurt sunucusundan daha iyi performans alıyorum. Bunun sebebi Türk Telekom mu? Veya başka bir şey mi, nasıl düzeltilebilir? Ayrıca 75 Mbps download VDSL, 1080P 60FPS için yeterli midir? Teşekkürler.

Eki Görüntüle 771197

Türk Telekom ile konunun alakası yok. 35Mbps ile 1080 60FPS geçenlerde açtım. 50Mbps olsa yeterli olur.

Geri
Yukarı