Geforce Now Türkiye Özel Fiyatlandırma

Bende yazdım, çok fazla mesaj gelirse dikkatlerini çekebiliriz belki,

Şöyle bir şey yazdım;
"Hi dear Nvida family, I'm your customer that living Turkey, recent years our money bad against the other currencies,
We have some economic problems, for instance 50 Turkish Lira is worth 5 Euros, its very expensive for us, because of that we can't subscribe GeForceNOW, please just imagine subscribing to Geforce Now for 50 euro,it's too expensive for our average monthly income, we need to local pricing,that would be great for both sides, because already turkish peoples can't buy powerful PC equipment because of the economy, GeForceNOW is very useful for us, almost all the turkish gamers prefer Nvida,We love you very much and believe you will help us through this difficult process.".

Arkadaşlar, bu işler geri bildirimler ile olabilir ama birçok faktör daha var.
  • Alım Gücü
  • İnternet Altyapısı
Alım gücü olarak adamlar 1 Euro yapsa "bile" yine alamayacak binlerce insan var. Euro'nun 10'a dayadığı, insanların Dolar düşsün diye dua ettiği bir yerdeyiz. Arkadaşın dediği gibi yapsalar bile elektrik faturalarını karşılayamayız biz.

İmkânlar el verse birçok kişinin direkt olarak kullanacağını biliyoruz. Ama imkânlar el vermiyor işte.

Ülkenin ortalama indirme hızı 24 Mbps. Ki bırakın 24'ü hâlâ altyapısı olmayan evler var.

Adamların ellerine bu tablolar geldiğinde "Ooo, ne kadar potansiyel müşteri var. Hemen yatırım yapalım." demelerini beklemeyin. Kısa vadede çok zor. Ancak birkaç sene sonra sunucu getirirler. O da en iyi ihtimalle.

Fiyatın düşeceğini sanmam. 5,49 EURO Yüksek bir rakam değil bence. Öğrenciyiz geyiği dönecek şimdi. Sigaraya kaç Tl harcıyorsunuz bir ayda ?
Verdikleri cevapta ucunu biraz açık bırakmışlar gördüğün gibi. Yeterince istekte bulunursak yerel bir fiyat gelir diye düşünüyorum.
Arkadaşlar, bu işler geri bildirimler ile olabilir ama birçok faktör daha var.
  • Alım Gücü
  • İnternet Altyapısı
Alım gücü olarak adamlar 1 Euro yapsa "bile" yine alamayacak binlerce insan var. Euro'nun 10'a dayadığı, insanların Dolar düşsün diye dua ettiği bir yerdeyiz. Arkadaşın dediği gibi yapsalar bile elektrik faturalarını karşılayamayız biz.

İmkânlar el verse birçok kişinin direkt olarak kullanacağını biliyoruz. Ama imkânlar el vermiyor işte.

Ülkenin ortalama indirme hızı 24 Mbps. Ki bırakın 24'ü hâlâ altyapısı olmayan evler var.

Adamların ellerine bu tablolar geldiğinde "Ooo, ne kadar potansiyel müşteri var. Hemen yatırım yapalım." demelerini beklemeyin. Kısa vadede çok zor. Ancak birkaç sene sonra sunucu getirirler. O da en iyi ihtimalle.
Ücretsiz olan Geforce Now sürümünü hali hazırda çok fazla kişi kullanıyor Türkiye'de. Kullanıcı sayısına bakıp bu kişilerden az da olsa bir gelir elde etmek isteyeceklerdir. Bu arada 16mbit üstü Geforce Now'ı kullanabiliyor. Ben 16 mbit ile oynuyorum görüntü son derece stabil sadece ufak bir bulanıklık var yayın izler gibi ama hiç oynayamamaktan iyidir.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı