GeForce Now Türkiye sunucuları

ceyhuncan41

Femtopat
Daha fazla  
Merak ettiğim konu, şu an beta sürecinde olan GeForce Now hizmeti açık olarak hizmete sunulduğu vakit sunucuların akıbeti ne olur? Eğer fiyat konusunda da iyi bir iş çıkarırlarsa herkes bu hizmetten faydalanmak isteyecek ve haliyle büyük bir yoğunluk yaşanacak. Premium üyelik için de acaba sırada bekleme olayı ya da yoğunluktan dolayı sistemsel bir sıkıntı sizce çıkar mı? Duyduğuma göre bir sunucu daha açılacakmış ne kadar doğrudur bilemiyorum.

Eğer fiyat konusunda da iyi bir iş çıkarırlarsa herkes bu hizmetten faydalanmak isteyecek ve haliyle büyük bir yoğunluk yaşanacak.
Türk milletinin buna para vereceğini sanmam. Çoğu kişi beleşten işini götürür. Bu da demek oluyor ki sunucuların yoğunluğu yüksek olur.

Onu bunu bilmem de, Geforce Now'da Fortnite oynarken Ultra ayarlarda 30-40 FPS alıyorum. Drop yiyorum sürekli. Bilgisayarları yenilemeleri lazım.

Ön kayıtı önceden alanlara hizmet edilecek. Herkesi bir anda sisteme yüklemektense kısım kısım yapıcaklarını sanıyorum. Her şey oturduktan sonra tabi işler değişir daha stabil olur.

Onu bunu bilmem de, Geforce Now'da Fortnite oynarken Ultra ayarlarda 30-40 FPS alıyorum. Drop yiyorum sürekli. Bilgisayarları yenilemeleri lazım.
Hocam makinada Tesla T10 var 16gb vramı falan var ayriyetten 1k download 2k upload hızı var pcnin senin sorunun bu bence.

Hocam makineda Tesla T10 var 16 GB VRAM'ı falan var ayriyeten 1K download 2K upload hızı var PC'nin senin sorunun bu bence.

Hayır cidden bir sıkıntı var başka PC'lerde ve başka internet sağlayıcılarından da denedim en yükseğe çekince drop yemeye başlıyorsunuz.

Hocam makinada Tesla T10 var 16gb vramı falan var ayriyetten 1k download 2k upload hızı var pcnin senin sorunun bu bence.
Benimle alakalı olduğunu düşünmüyorum. 1080P ayarlar düşük-yüksek karışık 120 FPS sabit oynayabiliyorum. Hepsini ultraya çektiğimde 30-40 FPS'lere düşüyor. 35-6 internetim var.

Sunucular üç ilde olacak ve emin olun talebe göre sunucu eklerler. NVIDIA bu servisle Google, Microsoft ve Sony ile yarışıyor. Sınırsız kömür atacaklar işe.

Aynen öyle, ısınmak isteyen insan sayısı arttığında sobaya atılacak kömür miktarı da artacak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…