Çözüldü GeForce NOW üyeliğin düşürülmesi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

motosoul35

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. GeForce NOW premium kullanıcısı olarak 3 gün önce hesabım Basic üyeliğe düşürüldü bu konu hakkında ulaşabileceğim hiçbir telefon e-posta gibi bir seçenek yok. Bir ara 200 saat sınırı gelecek diyorlardı galiba sonunda getirdiler. Tamam kendi sistemleri getirebilirler de satın almadan önce böyle bir yazı açıklama ben görmedim? Şimdi 3 aylık aboneliğim var ben diğer ay gelene kadar kullanamayacaksam ne yapacağım? Bu konu hakkında görüşlerinizi bekliyorum.

Dosya Ekleri

• 1.png
    329,5 KB · Görüntüleme: 26
  • 2.png
    1,9 MB · Görüntüleme: 28
  • 3.png
    3 MB · Görüntüleme: 27
Son düzenleyen: Moderatör:
böyle olacağını bilseydim hiç bulaşmazdım neredeyse 1 senedir kullanıcısıyım bikaçkere böyle oldu ama 1 2 saate düzelmişti Bu sefer 3. gün sürem boşa gidiyor

bugün itibari ile aynı sorun valla bıktırdılar fiyatlar da uçtu daha almam kendi sistemin gibisi dona takıla oynanıyor bir sınırlayan olmuyor yapıyorsun güncellemeyi devam

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…