GeForce NOW VPN ban yedirir mi?

Hocam merhaba tüm değerlerim çok iyi GeForce NOW için. Ping, internet hızı vs... Avrupa'da kullanmamın avantajları ne olur benim de üyeliğim var ve hangi VPN kullanıyorsunuz.

Tek avantajı sıra beklememek ve oturum süresinin 1 saat olması.

Hocam merhaba tüm değerlerim çok iyi GeForce NOW için. Ping, internet hızı vs... Avrupa'da kullanmamın avantajları ne olur benim de üyeliğim var ve hangi VPN kullanıyorsunuz.
İlk öncelikle Avrupa'da sıra baya az. Birde en önemlisi Avrupa'daki sunucularda RTX 2060 var fakat Türkiye'deki sunucuların ekran kartı daha düşük diye biliyorum. Bu arada üyeliğiniz ücretsiz olan mı, yoksa paralı mı? Artı olarak Avrupa sunucularınızda eğer paralı üyeliğiniz var ise RTX 3060 + RTX özellikleri ile oynayabiliyorsunuz.

İlk öncelikle Avrupa'da sıra bayağı az. Bir de en önemlisi Avrupa'daki sunucularda RTX 2060 var fakat Türkiye'deki sunucuların ekran kartı daha düşük diye biliyorum. Bu arada üyeliğiniz ücretsiz olan mı, yoksa paralı mı? Artı olarak Avrupa sunucularınızda eğer paralı üyeliğiniz var ise RTX 3060 + RTX özellikleri ile oynayabiliyorsunuz.

Merhabalar, GAME+ üyeliğim var 3 aylık bunu VPN ile bağlansam RTX özelliğini kullanabilir miyim? Zaten MacBook üzerinden girip oynuyorum oyunları.

Merhabalar, GAME+ üyeliğim var 3 aylık bunu VPN ile bağlansam RTX özelliğini kullanabilir miyim? Zaten MacBook üzerinden girip oynuyorum oyunları.

NVIDIA'nın GAME+ ile Avrupa sunucuları farklı oluyor bildiğim kadarıyla. Örneğin ben GAME+ değil de NVIDIA'nın sunucusuna girip Avrupa sunucusu açmıştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı