Çözüldü GeForce Now Witcher 3 DLC çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Selamlar. Aynı sorun ile bugün karşılaştım. Satın aldığım Hearts of Stone DLC'si GeForce Now'da gözükmüyordu. Biraz araştırma sonucu nihayet çözümü buldum. İlk olarak herhangi bir kısayoldan değil de GeForce Now'ın kendi uygulaması üzerinden Witcher 3'ü başlatın. Steam'a giriş yaptıktan sonra açılan pencerede kütüphanenizde Witcher 3'ü bulun ve tıklayın.(Oynaya basmayın)karşınıza gelen ekranda mor kutu içerisinde DLC nizin bulunması gerek. O kutu içerisindeki DLC'leri yönet yazısını tıklayın. Sayfa geldiğinde sağ taraftaki yine DLC'yi yönet yazısına tıklayın. Açılan ekranda etkin yazısının altında bir kutucuk olacak. Kutucuğu tikleyin(kutucuğa basın) ve ekranı aşağı doğru kaydırıp kaydete tıklayın. Biraz bekledikten sonra oyununuz güncellenecek ve DLC niz kurulmuş olacak. İyi oyunlar :)
Selamlar. Aynı sorun ile bugün karşılaştım. Satın aldığım Hearts of Stone DLC'si GeForce Now'da gözükmüyordu. Biraz araştırma sonucu nihayet çözümü buldum. İlk olarak herhangi bir kısayoldan değil de GeForce Now'ın kendi uygulaması üzerinden Witcher 3'ü başlatın. Steam'a giriş yaptıktan sonra açılan pencerede kütüphanenizde Witcher 3'ü bulun ve tıklayın.(Oynaya basmayın)karşınıza gelen ekranda mor kutu içerisinde DLC nizin bulunması gerek. O kutu içerisindeki DLC'leri yönet yazısını tıklayın. Sayfa geldiğinde sağ taraftaki yine DLC'yi yönet yazısına tıklayın. Açılan ekranda etkin yazısının altında bir kutucuk olacak. Kutucuğu tikleyin(kutucuğa basın) ve ekranı aşağı doğru kaydırıp kaydete tıklayın. Biraz bekledikten sonra oyununuz güncellenecek ve DLC niz kurulmuş olacak. İyi oyunlar :)

Çözüm
Selamlar. Aynı sorun ile bugün karşılaştım. Satın aldığım Hearts of Stone DLC'si GeForce NOW'da gözükmüyordu. Biraz araştırma sonucu nihayet çözümü buldum. İlk olarak herhangi bir kısayoldan değil de GeForce NOW'ın kendi uygulaması üzerinden Witcher 3'ü başlatın. Steam'a giriş yaptıktan sonra açılan pencerede kütüphanenizde Witcher 3'ü bulun ve tıklayın.(Oynaya basmayın)karşınıza gelen ekranda mor kutu içerisinde DLC nizin bulunması gerek. O kutu içerisindeki DLC'leri yönet yazısını tıklayın. Sayfa geldiğinde sağ taraftaki yine DLC'yi yönet yazısına tıklayın. Açılan ekranda etkin yazısının altında bir kutucuk olacak. Kutucuğu tikleyin(kutucuğa basın) ve ekranı aşağı doğru kaydırıp kaydete tıklayın. Biraz bekledikten sonra oyununuz güncellenecek ve DLC niz kurulmuş olacak. İyi oyunlar :)

Kardeşim bir yardimci olursan sevinirim. Android için değil mi aynı?

Geri
Yukarı