GeForce NOW yeni sunucular ne zaman açılacak?

Evet var ama saatlerce süren bir sıraya hiç denk gelmedim. 450-500 kişi önümde oluyor bazen ama maksimum 2 veya 3 dakika sonra sıra bana geliyor. 6 saat oynama süresiyle sınırlı olmasa çok daha iyi olurdu da neyse.

Kanka merak ettim de GeForce NOW ile Adobe ürünlerini de kullanabiliyor muyuz ne de olsa arka planda canavar gibi bir PC var.

Hocam bir zahmet 6 saat oyun oynamayın sizde 6 saat oyun oynamak ne?
Yorulursunuz.
Bazen boş günlerimde hikaye tarzı oyun oynuyorum veya Rust gibi oyunlar. Rust oynarken mesela arkadaşlarla giriyoruz saatlerce oynuyoruz 6 saat mi olmuş 12 saat mi olmuş fark etmiyoruz. Hem sohbet hem de oyun bir arada olunca tabi. Adamlar baskına geliyor eve, silahımı alıp çıkıyorum tam müdahale edeceğim ama yukarıda sayaç başlıyor.

Kanka merak ettim de GeForce NOW ile Adobe ürünlerini de kullanabiliyor muyuz ne de olsa arka planda canavar gibi bir PC var.

Geforce NOW'un desteklediği oyunlar veya yazılımlar dışında herhangi bir şey yükleyemiyorsun maalesef. Bu en kötü özelliği.

Bazen boş günlerimde hikaye tarzı oyun oynuyorum veya Rust gibi oyunlar. Rust oynarken mesela arkadaşlarla giriyoruz saatlerce oynuyoruz 6 saat mi olmuş 12 saat mi olmuş fark etmiyoruz. Hem sohbet hem de oyun bir arada olunca tabi. Adamlar baskına geliyor eve, silahımı alıp çıkıyorum tam müdahale edeceğim ama yukarıda sayaç başlıyor.
Tamam hocam, anladım.
Peki hocam peki 6 saat bitince hemen tekrar girebiliyor musunuz? Yoksa 1 gün beklemeniz mi gerekiyor?

Yeni konular

Geri
Yukarı