Çözüldü Geforce NOW'a bağlanırken sorun çıktı hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Aschentee

Decapat
Merhaba arkadaşlar sorunum aslında özellikle GeForce Now'la alakalı değil. Türk Telekom Tilgin modemini kullanıyorum ve bazı uygulamalar ve oyunlar sanki internet bağlantım yokmuş gibi davranıyor. Bu sorunun Türk Telekom'la alakalı olduğunu düşünüyorum çünkü VPN açtığımda bazı oyunlara erişim sağlayabilmiştim. Konuyla alakalı olanlar ya da bu sorunu yaşayanlar varsa bu durumu çözmek için ne yapabileceğimi söylerlerse çok sevinirim çünkü GeForce Now'u gerçekten denemek istiyorum.

Screenshot_1.png

Teşekkür ederim.

Düzeldi mi peki düzeldiyse nasıl yaptınız?

Sorun güvenli internet ben de aynı sorunu yaşadım ve güvenli internetten kaynaklıymış. Güvenli interneti kapatınca düzeldi.

Tamamdır sağ olun.

Sorun güvenli internet ben de aynı sorunu yaşadım ve güvenli internetten kaynaklıymış. Güvenli interneti kapatınca düzeldi.

Güvenli internet kapalı ama yine yapamadım ya hata farklı galiba.

Dayanamayıp bilgisayar dizdim ama mobil veriden baglanınca oluyordu.
evet dendim az önce mobil veriyle girebilirm de yemez yani güzel fatura girer
evet dendim az önce mobil veriyle girebilirm de yemez yani güzel fatura girer
kötü olanı ben buna 1 ay önce mis gibi girebiliyordum şimdi ne değişti
bi konu açtım bakalım yardım edebilecek var mı

Merhaba arkadaşlar sorunum aslında özellikle GeForce Now'la alakalı değil. Türk Telekom Tilgin modemini kullanıyorum ve bazı uygulamalar ve oyunlar sanki internet bağlantım yokmuş gibi davranıyor. Bu sorunun Türk Telekom'la alakalı olduğunu düşünüyorum çünkü VPN açtığımda bazı oyunlara erişim sağlayabilmiştim. Konuyla alakalı olanlar ya da bu sorunu yaşayanlar varsa bu durumu çözmek için ne yapabileceğimi söylerlerse çok sevinirim çünkü GeForce Now'u gerçekten denemek istiyorum.

Eki Görüntüle 498111
bende GeForce NOW a bağlanırken sorun çıktı yazıyor eğer çüzümün ü biliyorsanız söyleyebilirmisiniz

Geri
Yukarı