GeForce NOW'da Battlefield 2042 oynanmıyor

Eternalist

Hectopat
Selam Xbox Game Pass aldım. İçinde biliyorsunuz EA Play'da var. Ama GeForce NOW'da Xbox seçeneği olmadığı için oyuna giremiyorum. EA App seçeneği var fakat cihazım MacBook ve EA Play değil Origin indirebiliyorum. EA Play indirsem bile Xbox Game Pass'i tanımaz sanırım nasıl bir çözüm bulabilirim bu soruna?

Selam Xbox Game Pass aldım. İçinde biliyorsunuz EA Play'da var. Ama GeForce NOW'da Xbox seçeneği olmadığı için oyuna giremiyorum. EA App seçeneği var fakat cihazım MacBook ve EA Play değil Origin indirebiliyorum. EA Play indirsem bile Xbox Game Pass'i tanımaz sanırım nasıl bir çözüm bulabilirim bu soruna?

EA play uygulamasını MacBook'a kurmanız gerekmiyor, öncelikle GeForce NOW üzerinde EA'yı seçip devam edin zaten GeForce NOW'ın kendi bilgisayarı üzerinde EA appi açılacak oraya EA kullanıcı adı ve şifrenizi gireceksiniz.

EA Play uygulamasını MacBook'a kurmanız gerekmiyor, öncelikle GeForce NOW üzerinde EA'yı seçip devam edin zaten GeForce NOW'ın kendi bilgisayarı üzerinde EA appi açılacak oraya EA kullanıcı adı ve şifrenizi gireceksiniz.

Evet fakat Xbox Game Pass üzerinden aldığım için EA görmüyor oyunu. Oyuna sahip değilsin diyor.

EA play uygulamasını MacBook'a kurmanız gerekmiyor, öncelikle GeForce NOW üzerinde EA'yı seçip devam edin zaten GeForce NOW'ın kendi bilgisayarı üzerinde EA appi açılacak oraya EA kullanıcı adı ve şifrenizi gireceksiniz.
1708630626186.png

Son düzenleme:
Dostum selam sana bir iyi bir de kötü haberim var.

İyi haber; EA play kısmından girip yukarıda çıkan seçeneklerde Xbox ikonunu seçersen açılan pop-up pencereden microsoft hesabını girdikten sonra oyununa erişebilirsin.

Kötü haber; oyun daha önce hiçbir oyunda görmediğim kadar input delayli geliyor ve takılıyor-oynanmayacak düzeyde. Bu problemi dünya çapında her standart rig kullanan kullanıcı yaşıyor ve tek çözüm Nvidianın sunduğu 4080'li premium rig üyeliğine geçmek. Ama bil bakalım bizim ülkemizde ne sunulmaz hiçbir zaman? Evet mantıklı bir çözüm doğru cevap.

Geforce Now ülkemizde sadece standart rigde (maximum 2080'li sistemler) halinde satılıyor-fahiş fiyatlara.

Dostum selam sana bir iyi bir de kötü haberim var.

İyi haber; EA Play kısmından girip yukarıda çıkan seçeneklerde Xbox ikonunu seçersen açılan pop-up pencereden Microsoft hesabını girdikten sonra oyununa erişebilirsin.

Kötü haber; oyun daha önce hiçbir oyunda görmediğim kadar input delayli geliyor ve takılıyor-oynanmayacak düzeyde. Bu problemi dünya çapında her standart rig kullanan kullanıcı yaşıyor ve tek çözüm NVIDIA'nın sunduğu 4080'li premium rig üyeliğine geçmek. Ama bil bakalım bizim ülkemizde ne sunulmaz hiçbir zaman? Evet mantıklı bir çözüm doğru cevap.

GeForce NOW ülkemizde sadece standart rigde (maximum 2080'li sistemler) halinde satılıyor-fahiş fiyatlara.

Hocam oyuna girdim önceden de oynuyordum ve bu konuyla ilgili bir konu da açmıştım. İnput delay minimuma indirmek için Low'da ve yarış modunda oynuyorum şahsen internet geçen aylara kıyasla bayağı azalmış gibi. Yine de haklsıınz. Şunda oynuyorum sadece bu oyunda input delay var çok garip bir şekilde ama şu ana kadar 30 dk oynuyorsam 5 dksı input delay giriyor. Şahsen eğlencesine oynadığım için çok takmıyorum ama çok hızlı bir oyun olduğu için yüksek skor için oynarsam kafayı yerim herhalde.

Hocam oyuna girdim önceden de oynuyordum ve bu konuyla ilgili bir konu da açmıştım. İnput delay minimuma indirmek için Low'da ve yarış modunda oynuyorum şahsen internet geçen aylara kıyasla bayağı azalmış gibi. Yine de haklsıınz. Şunda oynuyorum sadece bu oyunda input delay var çok garip bir şekilde ama şu ana kadar 30 dk oynuyorsam 5 dksı input delay giriyor. Şahsen eğlencesine oynadığım için çok takmıyorum ama çok hızlı bir oyun olduğu için yüksek skor için oynarsam kafayı yerim herhalde.
Ben eski BF'ci olduğum için (Bad Company zamanlarından) takıyorum malesef skoru kafaya :/ Ha değecek bir oyun değil üzülmeye serinin en vasat oyunu ama insan en sevdiği seriyi oynayamayınca üzülüyor istemsiz. Hepimizin gücü yeter inşallah bir gün istediğimiz sistemleri konsolları alırız uğraşmayız bunlarla :)

Teşekkürler cevabın için saygılar sevgiler.

İyi akşamlar

Yeni konular

Geri
Yukarı