GeForce NOW'da Call of Duty neden yok?

kilincahmetbugra

Hectopat
Daha fazla  
GFN'in global versiyonunda CoD varken, Türkiye serverlerında neden CoD yok? Boşuna mı para verdim ben şimdi? Sırf CoD için almıştım.

Oyunlar kısmına aratsaydın ya. Global'de varsa Türkiye serverlarında olacak diye bir kural yok. Ayrıca GeForce NOW para tuzağı bir platform.

Oyunlar kısmına aratsaydın ya. Global'de varsa Türkiye serverlarında olacak diye bir kural yok. Ayrıca GeForce NOW para tuzağı bir platform.

Arkadaşın sistemi yetmiyordur GeForce NOW'a katılmak istiyordur bu nasıl yargı hocam ücretsiz oynayabiliyor adam zaten sistemi yetmiyor demek GeForce NOW'dan oynayacaktır.

Instagram'da post paylaştılar GFN de diye, kaldırıldı haberimiz mi yok kaç kere arattım.

@proyic, arkadaş haklı. Sistem para tuzağı. Birçok oyuna hâlâ GTX 1060 veriyorlar ve sistemin adamakıllı bir ucuzluğu da kalmadı. Buna verebileceğiniz parayla taksitli sistem alabilirsiniz.
@kilincahmetbugra, kaldırılmış olabilir.

GAME+ para tuzağı hocam o konuda haklısınız Avrupa serverine geçsin arkadaş pek farkı yok zaten ms aynı vb.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…