GeForce Now'da çözünürlük düşük ve yazılar bulanık

SuiCast

Kilopat
Ayarlarda dengeliden özele çekince çözünürlüğü kaç yaparsam yapayım ekran kayıyor, yazılar net gözükmüyor. Sanki sıkıştırılmış gibi görünüyor. Bunu nasıl düzeltebilirim?

Dosya Ekleri

• IMG_20200825_014029.jpg
    874,7 KB · Görüntüleme: 209
  • IMG_20200825_014058.jpg
    1,5 MB · Görüntüleme: 223
  • IMG_20200825_013934.jpg
    1,4 MB · Görüntüleme: 153
İnternetiniz download hızı ne kadar?
50 Mbps indirme 5 Upload. Birde interneti tek ben kullanıyorum kablolu bir şekilde. Sorun donmasında değil çözünürlük kaymış gibi. Dengeliye alınca net oluyor. Ancak o zamanda ben kaliteyi arttıramıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videodaki ayarları yaptıktan sonra deneyip sonucu bildirebilir misiniz?

Hala aynı. Benim monitör 16*10 1450X900 olduğu için 1920X1200 yaptım. Bulanık.

Monitörünüzün desteklediği çözünürlükten fazla çözünürlük verdiğiniz için bulanık olabilir. 900P çözünürlük seçin.

Monitörünüzün desteklediği çözünürlükten fazla çözünürlük verdiğiniz için bulanık olabilir. 900P çözünürlük seçin.
Steam düzeldi ama oyun düzelmedi.
Edit: Oyunun çözünürlüğü 1920x1200 de kalmış oda düzeldi sağolun. Yani ben üstüne çıkamazmıyım monitörümün çözünürlüğünün ?

Steam düzeldi ama oyun düzelmedi.

İnternete Wi-Fi ile bağlanıyorsanız dalgalanma olabilir. Bende 50 Mbps internet vardı. Wi-Fi'dan bağlanınca pikselleşme oluyordu fakat ethernet ile bağlanınca gayet güzel bir deneyim yaşatıyordu GeForce Now.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…