GeForce NOW'da hiçbir oyun açılmıyor

Berdan_00

Centipat
Yer
\_WARNING_/
Daha fazla  
GeForce NOW önceden bilgisayarımda sorunsuz çalışıyordu, bilgisayara format atım, GeForce NOW'da CS:GO bile artık açılmıyor. Oynaya tıklıyorum, hata bile vermiyor. Ne yapabilirim? Lütfen görselleri inceleyin. Bunun bir çözümü var mıdır? Oyun bende var. DirectX bölümünü 9 yapmayı denedim fakat olmadı. İnternet hızım 50 download 5 upload. Şimdilik değile tıklayınca da açılmıyor.

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    1,3 MB · Görüntüleme: 52
  • 2.png
    2.png
    1,5 MB · Görüntüleme: 51
GeForce NOW önceden bilgisayarımda sorunsuz çalışıyordu, bilgisayara format atım, GeForce NOW'da CS:GO bile artık açılmıyor. Oynaya tıklıyorum, hata bile vermiyor. Ne yapabilirim? Lütfen görselleri inceleyin. Bunun bir çözümü var mıdır? Oyun bende var. DirectX bölümünü 9 yapmayı denedim fakat olmadı. İnternet hızım 50 download 5 upload. Şimdilik değile tıklayınca da açılmıyor.
Ücretsiz versiyonu almanız gerek.

Üyelik almanız gerek. Ya ücretsiz üyelik ya da ücretli üyelik. "Bu gün katılın" seçeneğine tıklayıp açılan siteden üyelik alın.

Buradan alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı