GeForce NOW'da siyah ekran

Teknolojik43

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, eski nesil sistemim de tepkisellik avantajı nedeni ile Windows 8.1 Pro kullanıyorum. Tek sorun GeForce NOW'da bir anda ekranın kararması ve öyle kalması bu sorunu görev çubuğuna gelip GFN simgesine sağ tık yaparak çözüyorum, başka çözümü var mı? Bu arada aio runtimes ve windowsun kendi güncelleştirmeleri sistemde yüklü durumda.

• Windows 8.1 Pro.
  • Intel Pentium g645.
  • 4 GB DDR3 RAM.
  • WD 250 GB HDD.

Hocam Windows 8.1'de o bug oluyor. Geçenlerde Win8.1 kullanıyordum hep siyah ekran oluyordu.
Son güncellemeyle berbat ettiler Now'u.
Hocam küçültme tuşuna basın olmazda bende oluyordu siyah ekran verince.

1623955257069.png

Merhaba, eski nesil sistemim de tepkisellik avantajı nedeni ile Windows 8.1 Pro kullanıyorum. Tek sorun GeForce NOW'da bir anda ekranın kararması ve öyle kalması bu sorunu görev çubuğuna gelip GFN simgesine sağ tık yaparak çözüyorum, başka çözümü var mı? Bu arada sistemim güncel.

• Windows 8.1 Pro.
  • Intel Pentium g645.
  • 4 GB DDR3 RAM.
  • WD 250 GB HDD.
Windows 8.1'de iki gün önce GFN üzerinden oyun oynadım ve bir sorun yaşamadım. GFN uygulamasına gelen bir güncelleme kaynaklı ise Is Your Device Unsupported by GeForce NOW? üzerinden oynamayı deneyebilirsiniz.

Windows 10 da böyle bir sorun yok ama 10 sürümü biraz ağır kalıyor çok yükleyip sildim... Windows8.1 de çözümü yoksa 10'a geçicez yine mecburen.
Windows 8.1'de iki gün önce GFN üzerinden oyun oynadım ve bir sorun yaşamadım. GFN uygulamasına gelen bir güncelleme kaynaklı ise Is Your Device Unsupported by GeForce NOW? üzerinden oynamayı deneyebilirsiniz.
8.1 de ilk zamanlar olmuyor bu sorun sonradan baş gösteriyor.

Uygulamayı pencere modunda kullanmayı veya tarayıcı üzerinden oynamayı deneyin.

Umarım güncelleme ile düzeltirler.

Tarayıcıda bayağı gecikme var. En uygun pingsiz sunucu seçilse bile ping fazla var.

Uygulamayı pencere modunda kullanmayı veya tarayıcı üzerinden oynamayı deneyin.

Umarım güncelleme ile düzeltirler.
ChromeOS 'da denedim tarayıcı üzerinde optimizasyon aşırı kötü, ama pencere modunda deneyeceğim.
Tarayıcıda bayağı gecikme var. En uygun pingsiz sunucu seçilse bile ping fazla var.
Pencere modunda çalıştırma işini nasıl yapıyoruz, yani ayarı nereden dostum?

Chromeos'da denedim tarayıcı üzerinde optimizasyon aşırı kötü, ama pencere modunda deneyeceğim.

Discord verebilir misiniz hocam detaylı iletişime geçebilmek için.

ChromeOS 'da denedim tarayıcı üzerinde optimizasyon aşırı kötü, ama pencere modunda deneyeceğim.

Chromeos'da denedim tarayıcı üzerinde optimizasyon aşırı kötü, ama pencere modunda deneyeceğim.

Siyah ekranda kaldığı zaman üstteki SS'i uyguladım ve bende sorun gidiyordu.

Geri
Yukarı