GeForce Now'da Türkçe Yama Kurulabilir mi?

Muhammed Akif

Hectopat
Yer
Hatay
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RAM: 16GB DDR4-3200 SO-DIMM
SSD veya HDD modeli: Samsung 990 PRO M.2 NVMe SSD (MZ-V9P2T0BW), 2 TB
Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce RTX™ 3050 Laptop GPU 4GB
Anakart: ASUSTeK COMPUTER INC. G513IC PCI-Express 3.0
İşlemci: AMD Ryzen™ 7 4800H (8C/16T, 12MB Cache, 4.2 GHz)
GeForce Now'da Türkçe dil desteği olmayan bir oyun oynuyorum ve İngilizce olduğu için hiçbir şey anlayamıyorum. Oyunun dosyalarına da erişemediğimden Türkçe yama kuramıyorum. Sizlerin bildiği bir yöntem var mı? Bir şekilde yama yüklenebiliyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer Steam Workshop'a yüklenmişse Türkçe yama kurulabilirsiniz. GeForce NOW'u kapatırsanız indirdiğiniz yama silinecektir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yama oyunda bir hile olmadığı için Geforce Now'a geri bildirim göndersek belki bir güncelleme ile buna izin verebilirler. 5-10 kişi geri bildirim gönderse ilgilerini çekmez ama en az 100 kişi falan geri bildirim gönderirse belki bunu istediğimizi anlarlar. Tekrar bir konu açıp bunu dile getirsem herkes geri bildirim gönderir mi acaba ondan emin değilim.

Yama oyunda bir hile olmadığı için Geforce Now'a geri bildirim göndersek belki bir güncelleme ile buna izin verebilirler. 5-10 kişi geri bildirim gönderse ilgilerini çekmez ama en az 100 kişi falan geri bildirim gönderirse belki bunu istediğimizi anlarlar. Tekrar bir konu açıp bunu dile getirsem herkes geri bildirim gönderir mi acaba ondan emin değilim.
iyi güzel söylüyorsun da bunun risk faktörü oluşturabileceğini bilmiyorsun sanırım en basit bir hacker bile bütün sistemlere trojan bulaştırabilir artık kaç kişinin hesapları ne kadar riskte olur sen düşün

Nvidia'nın uzaktaki bilgisayarına nasıl kurmayı düşünüyorsun? Kuramazsın.
Cevabı bilmeme - hatta İngilizce bilmeme 😅 - rağmen bir ümit bakmıştım. O kadar net ifade etmişsiniz ki içimdeki son ümit de yok oldu gitti 🤣 Normalde oyunları İngilizce oynamak benim için sorun olmaz ama şu aralar "Control " e başlayınca işler değişti. Oyunda hikaye o kadar çok materyalle desteklenmiş ki o kadar yazıyı okuyana kadar ciğerim solar. Okumayınca da sadece "ara sahnelerle "anlayamadığım için mecbur hikayeyi takmadan oynuyorum. Ama çok da merak ediyorum. Neyse biraz gereksiz bir yorum oldu ama yüzümü güldürdüğünüz için paylaşmak istedim, mecbur İngilizce oynayacağım.

GeForce NOW'da Türkçe dil desteği olmayan bir oyun oynuyorum ve İngilizce olduğu için hiçbir şey anlayamıyorum. Oyunun dosyalarına da erişemediğimden Türkçe yama kuramıyorum. Sizlerin bildiği bir yöntem var mı? Bir şekilde yama yüklenebiliyor mu?

Biraz geç oldu fakat artık Steam atölye ile yamalar ekleniyor. Eğer Steam üzerinde aradığın yama bulunuyorsa, çoğu oyuna giriş ekranında yamayı etkinleştirebiliyorsun.

Geri
Yukarı