GeForce Now'ı hangi internet hızı ile oynuyorsunuz?

Ariana_05

Picopat
GeForce Now'ı özellikle de 15 Mbps'nin altında, 720P30FPS veya 4:3 gibi ayarlarda deneyen?

Ben 32 Mbps ile 1080p 60FPS aldım ancak uzaklar biraz bulanıktı. Telefonda ise 720p 60FPS sıkıntısız oynanıyor.

100Mbps internetim var 50Mbps verdim fakat düzgün oynayamadım. Sebebi ise PC'nin 32 Bit olması ve 64 Bit'e yükseltilemeyecek kadar düşük donanıma sahip olması.

Ben internetimi Speedtest üzerinsen ölçtüğümde 30Mbps çıkıyordu. GeForce Now'da 50Mbps ölçüyordu. 1080p 60FPS oynuyorum.

20 Mbps ile 1080p de azıcık tearing yaşadım ama 900p de sıkıntısız.

15mbps ile sürünüyorum. Allah'tan denediğim oyunları önceden bitirmiştim. GeForce Now kodu gelince merak edip, baktım ve benim internet ile olacak iş değil.

100Mbps internetim var 50Mbps verdim fakat düzgün oynayamadım. Sebebi ise PC'nin 32 Bit olması ve 64 Bit'e yükseltilemeyecek kadar düşük donanıma sahip olması.

Tarayıcı üzerinden oynamaya çalıştım. Yazmayı unutmuşum. Tarayıcı üzeri olduğundan çok gecikme vardı umarın TR sunucusunda bu durum düzelir.

15Mbps ile sürünüyorum. Allah'tan denediğim oyunları önceden bitirmiştim. GeForce Now kodu gelince merak edip, baktım ve benim internet ile olacak iş değil.

Ama sunucular fena değil bence. 50 ms ile oynadım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…