Gelmiş Geçmiş En İyi 10 Oyun

Kardeşim, biz ne diyoruz işte? Adı sanı bilinse bile Gelmiş Geçmiş En İyi oyunlar listesi olmaz o zaman, çünkü bana veya başkasına göre yanlıştır. Adı sanı bilinince herkes o listeye katılacak diye bir şey yok. Adı bilinse diyor hala.

Valla ne yalan söyleyeyim, ben de arkadaşın dediği gibi heves ederek girdim ama sonra anladım ki sizin kendi listenizmiş. Zaten verdiğiniz liste, çok sıkıcı bulduğum ve ilgimi hiçbir şekilde çekmeyi başaramamış oyunları ihtiva ediyor ama tabi herkesin zevki farklı

GTA serisi
Red Dead Redemption
Far Cry serisi
Counter Strike serisi
Battlefield serisi
Need For Speed serisi
PUBG
Rocket League
The Witcher 3
Mortal Kombat serisi

aklıma gelen bunlar oldu illaki daha vardır.

Bana göre en iyi oyun demen gerekiyordu. Çünkü senin listendeki birkaç oyun harici çöp bana göre.

Arkadaş konu içerisinde belirtmiş zaten kendi listesi olduğunu. Bana biraz abarttınız gibi geldi.

Eğer arkadaşın dediği gibi başlığında bu seçimlerin sadece sana göre olduğunu belirten bir ifade kullansaydın bu şekilde bir yorum görmezdin, başlığın hatalı burada listeyi eleştiren arkadaşlara laf yapma hakkınız yok, başlıkta "bana göre" veya katılım sağlanmasını istediğiniz için "size göre" gibi ifadeler kullansaydın ben de dahil kimse senin seçimlerine laf yapmazdı. Başlığın genel bir tabir gibi duruyor, bu tür başlıklar koyup böyle eleştiriler alman çok doğal hatalı olan sensin ve utanmadan laf yapıyorsun komik.

Gelmiş geçmiş en iyi 10 oyun sıralaması yapmak istedim. Liste bana aittir ve kendi fikrime göre hazırladım. Yani "neden şu oyun şu sırada" gibi sorular sormazsanız sevinirim.
Komik olan sensin kör arkadaşım

Başlık sadece yazım hatası olunca değiştiriliyor güzel kardeşim, başlığında yazım hatası yok o yüzden değiştirilmedi gayet basit. Yazım hatası dışında yönetici ekibi senin başlığında değişiklik yapmıyor zaten?

Kategori hatası olduğunda veya içeriğe uygun başlık olmadığında da değiştiriliyor, sen bilmiyorsun demek ki.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…