Gelmiş geçmiş tüm Türkiye Cumhurbaşkanları tierlisti oluşturun!

İsterse kapıcılık yapsın. Beni ilgilendirmez.
Ben Turkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı sıfatıyla iken ülkenin durumuna bakarım bu soruya cevap verirken.

Zaten sekreterlik yaptığı için böyle oldu ya.
Erdoğan aday olmayacağı için yerine koyuldu. Erdoğan ne derse o oldu. Erdoğan geldi başbakanlığı kaldırdı. Aslında Türkiye'de 2007'den beri tek adam var.
Ayrıca memleket stabil değildi diplomatik sorunlar bu kadar gün yüzüne çıkmıyordu sadece. Günümüz internet erişimi ve gücü arttığı için daha çok yansıyor.
Evet daha mutluyduk çünkü farkında değildik. Enflasyon daha iyiydi sadece o kadar.
Yoksa Türkiye'de bu günleri görmemizi sağlayan her şeyin temeli o yıllarda atıldı. Ve birileri sesini çıkarmadı!

Zaten sekreterlik yaptığı için böyle oldu ya.
Erdoğan aday olmayacağı için yerine koyuldu. Erdoğan ne derse o oldu. Erdoğan geldi başbakanlığı kaldırdı. Aslında Türkiye'de 2007'den beri tek adam var.
Ayrıca memleket stabil değildi diplomatik sorunlar bu kadar gün yüzüne çıkmıyordu sadece. Günümüz internet erişimi ve gücü arttığı için daha çok yansıyor.
Evet daha mutluyduk çünkü farkında değildik. Enflasyon daha iyiydi sadece o kadar.
Yoksa Türkiye'de bu günleri görmemizi sağlayan her şeyin temeli o yıllarda atıldı. Ve birileri sesini çıkarmadı!
Açıkçası şu anki durumun tamamen baştakilerin beceriksizliği olduğunu düşünüyorum . 2017'de rahibi ilk istenilen anda salsalar bile şu an çok farklı olacaktık. Her ülkede diplomatik sorun var. Ben halk olarak o zamanki duruma bakıyorum . Şu an çoğu kişi adamın başkan olduğu yılları TC. Nin Prime yılları olarak görüyor. Bence bu bir cumhurbaşkanı için başarı. Arka planı düşünmek biraz derine kaçıyor bence. Oraya girersek çıkamayız.

Cogunu tanimuyorum :>

Dosya Ekleri

• my-image.png
    my-image.png
    226,9 KB · Görüntüleme: 38

Yeni konular

Geri
Yukarı