Genç erkeğe yılbaşı hediyesi

Sweashy

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Anakart: A520M Pro
PSU:EVEREST Dusk Peak 600W
CPU: Ryzen 5 5500
GPU: RTX 4060 8 GB
RAM: 16 GB 3200 MHz
DEPOLAMA:512 GB M.2 SSD
MONİTÖR:Gamebooster 2516FF 165 Hz Benq 60 Hz
Selam,
Bugün benim için önem taşıyan bir konu için buradayım. Başlıktan gördüğünüz üzere bir yılbaşı çekilişine katıldım. Ve bana bir erkek çıktı. Sınıf daha yeni olduğu için kimseyi doğru düzgün tanımıyorum sosyalleşmede de geciktim zaten. O yüzden ne alsam diye kararsız kaldım. Yakın arkadaşlarından birine sordum ne alabilirim diye tarihi ilgisi olduğunu söyledi ve bana EU4 almamı söyledi Epic'te şu an indirimdeymiş. Oyun yanına küçük bir şey daha alayım dedim ama ne alsam karar veremedim. Sizin önerileriniz nelerdir? Ve oyun dışında başka hediye öneriniz varsa onları da alabilirim.
Bu arada hediye alacağım kişinin oynadığı oyunlar: Warband, War Thunder, GTA, Minecraft.
Merak edenler için önemliyse yaş 15.
Şimdiden teşekkürler.

3 aylık Game Pass Ultimate.
EU4 güzel oyun tarihle alakası varsa kesinlikle al (Epic bir ara beleş verdi almış olabilir)
Oynadığı oyunlara bakılırsa aynı ben.
Warband'ın üst oyunu olan Bannerlord.
Hearts of Iron 4 (EU4 yapımcılarının oyunu WW2 sürümü micra Store'de 113 TL)
İdeolojisinin bayrağı (liberteryenizm F4şizm vs)
Forma.

Selam,
Bugün benim için önem taşıyan bir konu için buradayım. Başlıktan gördüğünüz üzere bir yılbaşı çekilişine katıldım. Ve bana bir erkek çıktı. Sınıf daha yeni olduğu için kimseyi doğru düzgün tanımıyorum sosyalleşmede de geciktim zaten. O yüzden ne alsam diye kararsız kaldım. Yakın arkadaşlarından birine sordum ne alabilirim diye tarihi ilgisi olduğunu söyledi ve bana EU4 almamı söyledi Epic'te şu an indirimdeymiş. Oyun yanına küçük bir şey daha alayım dedim ama ne alsam karar veremedim. Sizin önerileriniz nelerdir? Ve oyun dışında başka hediye öneriniz varsa onları da alabilirim.
Bu arada hediye alacağım kişinin oynadığı oyunlar: Warband, War Thunder, GTA, Minecraft.
Merak edenler için önemliyse yaş 15.
Şimdiden teşekkürler.

Call of Duty oyunu herhangi bir.

EU4 yanına DLC alınmazsa aşırı saracağını düşünmüyorum ama güzel oyundur. Yanına 1-2 tane tarih kitabıda alabilirsin madem tarihle ilgileniyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı