Gencer Gaming lepus i3-12100 Sistemi alınır mı?

rageddon

Centipat
Daha fazla  
Yeni bir sistem almayı düşünüyorum ve bütçeme göre uzun uğraşlar sonucu bir bilgisayar buldum ama emin olamadım bu sistem yeni nesil oyunları oynatır mı depolama yeterli mi? Oynayacağım oyunlar CS, LoL, Valorant, CoD, Rainbow, vb. benzeri oyunlar sizce sistem alınır mı? (bu arada site de 8 GB RAM vardı 2X yaptım, yani 8 GB değil 16 GB RAM ona göre yorum yaparsınız)

Screenshot_2022-07-16-22-17-13-76~2.jpg

Yeni bir sistem almayı düşünüyorum ve bütçeme göre uzun uğraşlar sonucu bir bilgisayar buldum ama emin olamadım bu sistem yeni nesil oyunları oynatır mı depolama yeterli mi? Oynayacağım oyunlar CS, LoL, Valorant, CoD, Rainbow, vb. benzeri oyunlar sizce sistem alınır mı? (bu arada site de 8 GB RAM vardı 2X yaptım, yani 8 GB değil 16 GB RAM ona göre yorum yaparsınız)

Eki Görüntüle 1453312

Alabiliyorsanız bunu alın.

Alabiliyorsanız bunu alın.

maalesef
Bu biraz bütçemi aşıyor, 10k-10.5k fiyatlı başka bir sistem öneriniz var mı?

HAQQUS-GGWP! / i3-10100F / RTX 3050 / 16 GB 3200 MHz DDR4 / 256 GB SATA SSD GAMING OYUNCU BİLGİSAYARI

O sistemde ekran kartı çok düşük kalmış.

Attığım sistemi 10400F ve RX 6600 yükseltmeleriyle alabilirsiniz.
işlemci yerine sadece ekran kartını yükseltme yapsam alınır mı peki

Sizin verdiğiniz ekran kartlı modeller var onu zaten siz vermişsiniz.
500 TL için 6500XT dururken 1650'li bir sistem almayın derim tabii bütçe meselesi bu iş ama siz bilirsiniz.
monitör de alacağım için bütçeyi fazla zorlamamak istiyorum yoksa 500 lira daha verip onu alırım tabiki

Yeni konular

Geri
Yukarı