General Mobile 4G Android One alınır mı?

Ben 4-5 aydır kullanıyorum çok sağlam olduğunu söyleyebilirim bir tek yaklaşık 12-13 m aşağıdan düştü arka kapağı yamuldu ekran paramparça ve hayla sorunsuz çalışıyor .
Kameraya önem vermiyorum diyorsan al :D

700TL ye almıştım 11 ay önce çok memnunum. Güncellemeler sürekli geliyor. Tabi en önemlisi sağlamlık ağaçtan bir taşın üstüne düşürdüm önde koruma camı toz oldu ama ekranı sağlam kaldı. Bir keresinde telefon 5 metreden arkasına düştü sekti bide öne düştü hala sağlam. Sana GM 5 plus öneririm ama param yok diyorsan şuan 550TL hemen al. Bide ekliyim herhangibi oyunda kasma falan olmuyor.

Ben şuan kullanıyorum ve dostum sana bir gerçek söylemeliyim ki tavsiye etmem , tamam hızı, güncelleme sıklığı güzel fakat mümkün oldukça General Mobileden uzak dur, özellikle Android one 4g sorunlu cihaz şebeke sorunu oluyor 10 telefonun 8 inde pek anlaşılmasa da bu sorun var ve korkudan bazen oyuna giremiyorum telefon elimde yanacak gibi oluyor garantiye göndermiştim yaptılar iyi bir garantisi var heme yapıp veriyorlar fakat aklin varsa alma derim , baska markalar bu telden daha iyi.

Genelinde sorunlu bir cihaz ama, kalite yok pek , sorun çıkartıyor bazen, hem androidin özgürlüğü pek bu tele uğramamış gibi, saf android olması bazı yerlerde engel olabiliyor, benim onerim baska cihazlara geçmesi

ben 14 agustost da aldım gerçekten tam bir f/p telefonu oyun bakımından test etmek için ilk önceden baya bir oyun yukledim hiçbir kasma yok sosyal medyada telefon resmen akıyor şarj clash royale gibi oyunlar oynamayacaksan gayet yeterli dıs görünüş çok hoş ayrıca 1 sene daha en yeni android sürümü daha ne diyeyim acele et!!!

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı