General Mobile 5D WI-FI sorunu

Ozan Güven

Kilopat
Makaleler
5
Yaklaşık 1 ay önce GM 4G almak üzere Vatan'a gittim. Çalışanlar 5D var, fiyatı ve özellikleri aynı deyince onu aldım, çünkü daha önce aldığım 4G'de ahize sorunu yaşamıştım. Telefonun kurulumunu yaptım, SD kartımı, sim kartlarımı taktım. Yurdun internetine bağlanmaması dışında başka bir sorunum yoktu, hala yok. Sürekli olarak bağlanıp atıyor, giriş sayfasına bile gelemiyorum. Önce donanımsal bir şey olduğunu düşündüm ama laptobumdan paylaştığım ağa ve okulun ağına bağlanınca sorunun başka bir şeyden kaynaklandığını düşünmeye başladım. Aynı ağa Z2, G2 mini, Note 4, laptop ile bağlanırken hiçbir sorun yaşamıyorum ama 5D'de bir türlü bağlanamıyorum. 7.0 yüklü geldi telefon, 40 megabyte güncellemesi vardı onu yaptım. Başka da bir şey yapmadım. Ocak ayında 7.1 dağıtılacakmış onunla düzelir mi sizce? Ya da alternatif bir çözümü var mıdır? Teşekkür ederim şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı