General Mobile Discovery 2 Mini USB'den Şarj Olmama Sorunu

KemerSpor07

Hectopat
Daha fazla  
Yaklaşık 3 hafta önce general mobile discovery 2 mini cep telefonu aldım 2.El. İlk sahibinin alanı 5 ay olmuş babam 1 hafta kullandı ve şarj i̇le sıkıntısı olmadı ve sonra telefonu bana verdi. Telefonun orjinal şarj aleti yoktu bende huawei g7 cep telefonu i̇le şarj ettim bilgisayar üzerinden 20 dk sonra telefon aşırı sıcaklamış ve kendiliğinden kapanmış. Bataryasını çıkardım taktım ve çalıştı bir sorunu yoktu ve anlamadığım babamda orijinal şarj aleti i̇le şarj etmediği halde hiç bir sorun çıkarmamıştı, huawei g7 şarj aletini prizde taktığımda telefonda br sıcaklık filan olmamıştı bilgisayara takınca isındı. Sadece acaba şarj portu bozulmuş olabilir mi? Şarj oluyor gözüküyor ama olmuyor ve servise göndersem ne kadar ücret talep ederler bir de orjinal sarj aletini nereden alabilirim? İlk konum olduğu i̇çin muhtemelen yanlışım olmuştur kusura bakmayın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı