General Mobile Discovery Air açılmama sorunu

xLoganx

Hectopat
Yer
İzmir/
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Generel Mobile Discovery air telefonum fazla olmayan bir su birikintisine düştü fazla ıslanmadan pirinç ve saç kurutma makinası ile kuruttum telefonu açtım (powered by android) yazıyor ve titşerip kapanıyor. Sonra gene aynı yazı çıkıyor ses kısma tuşu ve kapatma tuşuna basılı tutuyorum. Farklı farklı boot yerlerine giriyor birkaç saniye sonra ekran sallanıyor. Renk kayıyor ve sinyal yok ekranı gibi çöküp kalıyor kapat tuşuna basında önceki olay gibi tekrar oluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Generel Mobile Discovery air telefonum fazla olmayan bir su birikintisine düştü fazla ıslanmadan pirinç ve saç kurutma makinası ile kuruttum telefonu açtım (powered by android) yazıyor ve titşerip kapanıyor. Sonra gene aynı yazı çıkıyor ses kısma tuşu ve kapatma tuşuna basılı tutuyorum. Farklı farklı boot yerlerine giriyor birkaç saniye sonra ekran sallanıyor. Renk kayıyor ve sinyal yok ekranı gibi çöküp kalıyor kapat tuşuna basında önceki olay gibi tekrar oluyor.

Kardeşim geçmiş olsun, boğulan yüzücüyü boğulmaktan kurtarıp karada kalp masajıyla öldürmüşsün.

Saç kurutma makinası elektronik kartı olan hiç bir cihaza tutulmamalı. Cihazının açılması güzel fakat ekran dalgalanmaları/renk kaymaları elektromanyetik etkilenmeden kaynaklanıyor olabilir. Cihazda su kalmadığına emin olabiliyorsan garantiye ver. Saç kurutma makinasını da lütfen söyleme.

Geçmiş olsun.

Pirinç Dolu Bir Poşetin İçine Koydum Ve Vakumladım ( Havasını Çektim ) 17 Saat Sonra Telefon Tamamen Kapandı Sonra Şarza Taktım Tamamen Dolunca Telefona Hard Reset Attım Ve AÇtım Kurulumdan Sonra Eski Haline Döndü Ama Önerim Bu Çözüm %100 Değil Yeni Telefon Almak En İyisi . J5 2017 Modeli Gerçekten Muhteşem Şuan Onu Kullanıyorum Öneririm :)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı