General Mobile e-Tab 4 Root Atmak

• Konuyu başlatan Hitokiri Battousai
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 5B
Bu rehberi geçenlerde yapmaya çalıştım malesef etab 4 ü pc ye usb ile bağlayınca mobogenie cihazı algılayamıyor sürekli cihaz taranıyorda kalıyor mobogenieden başka program ı deneyin bence

Kullanmayacağımız ortada cihazları ama ben yinede sormak istedim acaba root atınca okulla aramızda bir sıkıntı olur mu bilgisi olan var mı bu konuda ?

arkadaşlar root sıkıntı illa sosyal medya, video izleme siteleri vs. gireceğim diyor iseniz supervpn adlı programı indirin uğraşmayın.

Kardeş tabletini kapatiyorsun...Ses açma ve tableti acma tuşuna ayni anda basıyorsun... General mobile yazisi yanip dönecek..yanip sönüp tekrar yandiginda tuşlardan elini çek...Önüne 4 tane seçenek cikacak ses açma/kapama tuşuyla asagiya in...3. seçeneğe gel ona tikla... Orda birçok No yazan Bir tane Yes yazan şey var Yese gel...Ve Root atilmis oluyor...

Son gelen güncelleme yüzünden mobogenie programını algılamıyor tablet. Bana da bu güncelleme geldi. [ANA KONU] General Mobile Etab-4 (ROOT,OYUN VS.) - MaxiCep

Buradaki adımları takip ederek yaptım oldu. Ama biraz uğraşmanız gerekiyor. Özellikle 2. uyarı sonrasındaki adımı yapana kadar tekrar etmek gerekiyor yoksa olmuyor. Eğer yapamazsan bana sorabilirsin.

Kullanmayacağımız ortada cihazları ama ben yinede sormak istedim acaba root atınca okulla aramızda bir sıkıntı olur mu bilgisi olan var mı bu konuda ?

Olmaz. Olursa bile fabrika ayarlarına getirip düzeltebilirsin.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı