General Mobile e-Tab 5 dokunmatiğin bazı yerleri çalışmıyor

Bence çok iyi bir tablet 32 GB 2 GB RAM 7000 mAh batarya 10.5 imç güzel bence.
8 GB hafızalı 1.5 GB RAM'li Samsung Tab 4'ümden yazıp gıpta ediyorum.
Android sürüm olarak eskiği için üstelik 2 GB RAM düşük kalıyor tabii oyun oynuyorsanız düşük kalıyor oyun oynamasanız bile Android sürümü çok eski.
2015'te çıkmış bir tabletin Android 4.4 KitKat ile gelmesi tamamen normal. Lollipop bile çok yeniydi o zaman.

8 GB hafızalı 1.5 GB RAM'li Samsung Tab 4'ümden yazıp gıpta ediyorum.

2015'te çıkmış bir tabletin Android 4.4 kitkat ile gelmesi tamamen normal. Lollipop bile çok yeniydi o zaman.

KNK bende 5.1 sürümü attım rootl cayır cayır çalışıyor tablet 8 çekirdek tableten bahsediyoz okul verirken bazı öğrenciler 50 TL'ye sigara parasına satmışlardı tabletleri bizim burada.

KNK bende 5.1 sürümü attım rootl cayır cayır çalışıyor tablet 8 çekirdek tableten bahsediyoz okul verirken bazı öğrenciler 50 TL'ye sigara parasına satmışlardı tabletleri bizim burada.

Efsane tablet de, yaşlandı artık. E-Tab 5 hala üretilseydi Tab 4'ümü atıp E-Tab 5 alırdım hem kalemli.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı