General Mobile GM20 Pro nasıldır?

462229

Hectopat
Nasıl telefon güzel mi? 21 ile farkı nedir? Almayı düşünüyorum da.

Güncelleme gelmemesi ve servisinin kalitesizliği nedeniyle GM önermiyorum.

Realme C25 daha iyi olur.

Kasım'ın 1'in de A11 gelecek eğer aldığın gibi kaskodan yaptırırsan cebinden azıcık para çıkacak bugün verdim diyelim oturduğun yere bağlı 1 gün sonra ya da 1-2 hafta sonra telefonun gelir Realme C25 güzel telefon ama azıcık performansı iyi Instagram optimizasyonu sağlamam için GM 20'i sordum.

Bence General Mobile'a bulaşmayın.

Fiyatlarını bilemiyorum ama kullandığıma pişman oldum zamanında.

Hnagi modeli kullandığına bağlı samsunga 128 GB'lık modeli pahalı onun yerine 128 GB'lık General Mobile telefonu alırım.

Hangi modeli kullandığına bağlı Samsung'a 128 GB'lık modeli pahalı onun yerine 128 GB'lık General Mobile telefonu alırım.
Discovery ve 8 GO modellerini kullandım işkenceydi. Daha üstü bu kadar sıkıntı çıkarmıyordur ama yine de para verip daha bilinen bir marka almayı tercih ederim ben.

Discovery ve 8 GO modellerini kullandım işkenceydi. Daha üstü bu kadar sıkıntı çıkarmıyordur ama yine de para verip daha bilinen bir marka almayı tercih ederim ben.

Size bağlı ben GM 8 kullandım güzel telefon ama şimdi General Mobile kafama yattı ucuz ondan yoksa gider iPhone XR alırım ama pahalı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…