General Mobile GM21 telefonumun PIN şifresini unuttum

Repriexe

Picopat
Telefonu kapatmam gerekiyordu geri açmam gerektiğinde PİN'imi unuttuğumu fark ettim format attıktan sonra bana "Telefonunuz fabrika ayarlarına sıfırlandı. Bu telefonu kullanmak için önceki PİN'ininizi girin." diyor. Altta ise "Bunun yerine Google hesabımı kullan." diyor. Ben Google hesabımın adını net hatırlamıyorum. Ne yapmalıyım? Pin kodunu 13 Kez denedim ancak hatırlayamadım, biraz daha denersem puk kodu vs olacakmış? Ne yapmalıyım??? Telefon: General Mobile GM21

General Mobile müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Onlar en iyi cevabı verebilirler diye düşünüyorum.
Telefonu açamıyorum nasıl arayabilirim? Evde başka telefon yok. Ayrıca onlar ne yapabilir ki?
Arkadaşlar telefonu PUK kodu sorana kadar zorlayım mı? Puk kodunu nereden bulabilirim? (Türk Telekom)

1635857244288.png

Türk Telekom'un belirttiğine göre bu yönergeleri takip ederek ulaşabilmen gerek.

Telefonum PUK sorana kadar ben PİN kodunu zorlayım mı?
PUK kodunu dediğim siteden öğrenebiliyorsan ve telefon bir dahaki seferde PUK kodunu girmeni söyleyecekse belki.

Sim kart şifresini mi istiyor sizden. Eğer sim kartınızın şifresini unuttuysaniz bunu yapabilirsiniz. Ama telefonun kendi şifresi için denemenizi önermem
Telefonum PUK sorana kadar ben PİN kodunu zorlayım mı?
Telefon numarasını Google hesabıniza bagladiysaniz oradan Google hesabınızı bulabilirsiniz. Google kullanıcı adı ogrenme

Yeni konular

Geri
Yukarı