General Mobile GM8 Root Atma

Garantili telefon ve 1 GB'dan az RAM var. Kaldırmama ihtimali yüksek. Bence root ile uğraşmayın.

Yine birileri bilmeden konuya dalmış. Root'un senin RAM'in ile ve işlemcinle işi yok gerekli alan ve Bootlooder açma destekliyor ise her türlü yapılabilir. Tweaker gibi uygulamalarla bu işi çözersin App2SD hafıza işini halleder RAM işini de ziyadesiyle çözersin ve hatta çözünürlük ve DPI ayarlaması sayesinde performansını katlarsın. Şimdik buraya kadar GO modelinden bahsettim bende 8D 64 modeli var. Bana sorarsan şahane tabii sizin keyfiniz bilir normalde Cortex A53 2 GHz net verir
Ama bu modelde ısı ve çekirdek yönetimi yüzünden kısılmış büyük ihtimal ama 64'lük modeli gayet ideal hatta atmak için bir sebep veriyim yazılımı hayli başarısız kamerasını Opencamera ile değişirsen pixel 3 performansı alırsın.
Pardon, GO modeli değil, yanlış yazmışım. TW'den yardımcı olabilecek var mı?

GO olsa bile rootu kaldırmaz diye bir şey yok kim söyledi onu root donanıma bakmaz sanki arkada ağır bir servis çalıştırıyor, arkadaş yalan yanlış bilgi vermeyin millete. Şimdi senin sorunun cevabına gelelim ilk olarak telefonun OEM kilidini kaldırmalısın bu olmadan yapan gördüm ama bayağı zor. Bu basit yol elinde qfill bulunsun aksi taktirde telofon gittimi bir de onla uğraşma stock frimvare (ROM) elinde olsun dediğim gibi bozulursa download moda alır geri dönersin. OEM'i açtıktan sonra telefonunu kapatıp download modda açıcaksın. Sonra PC'ye bağla ve ADB'yi kurduktan sonra gelen ADB arabirimine gir orada Shift ve sağ C'lik yap burada CMD aç olacak ona basıcaksın CMD ekranı geldikten sonra ilk olarak fastboot OEM unlock yazıcaksın telefona bildiri gelecek Bootloader'i açayım mi aç mıyim mi hatırlatayım Bootloader'i açtığın an verilerin gider. Tekrardan kendine Android'i kuracak tekrar kapıyacaksın tekrar fastboot ya da download modda açıcaksın bu sefer başka bir komutla TWRP flashlayacaksın ama bu ilk seferde olmayabilir ve TWRP tek seferlik ve sıkıkntıları var tekrardan wipelaman gerek wipedan normal bir wipe atacaksın sonrada Magisk'i kuracaksın. Oldu san root.

Bu adam şahane açıklamış:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Artık cihaz modelineözel root kalmadı kalsa bile tavsiye etmiyorum super su gibi
Takılırsan buraya mesaj atman yeter ilgilenirim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı