General Mobile rootlama

Çok önemli değilse root atmayın.
1- Telefon garanti dışı kalır.
2- Güvensizdir. Hem yapması güvensizdir, hem de rootlu telefon güvensizdir.

Telefonun rootu kaldırılabiliyor yani sonsuza kadar garanti dışı olmuyor.
Root kaldırılabilir ancak telefonlarda bir sistem var adını unuttum. O sisteme rootlandığı kalıcı giriliyor telefon tarafından. Serviste onu görebiliyorlar. Atıyorum, boyalı kilidi olan ürün satan bir mağazadan ürün çalarsan boya eline patlar, temizleyemezsin. Mağazaya ürünü geri versen bile boya sende kalıcı olarak duracaktır.

Root kaldırılabilir ancak telefonlarda bir sistem var adını unuttum. O sisteme rootlandığı kalıcı giriliyor telefon tarafından. Serviste onu görebiliyorlar. Atıyorum, boyalı kilidi olan ürün satan bir mağazadan ürün çalarsan boya eline patlar, temizleyemezsin. Mağazaya ürünü geri versen bile boya sende kalıcı olarak duracaktır.
O olay Samsung'da vardı sadece, yanlış biliyor olabilirim. GM8 için ben de bir şeyler arıyorum bilen varsa yazarsa sevinirim.

Magisk deneyebilirsiniz. Kingo root'dan daha iyidir.
TWRP kurup yapsanız daha iyi ama GM cihazlara custom recovery kurmak işkence, bozma ihtimaliniz yüksek. O yüzden şu konuyu takip edin:

Magisk deneyebilirsiniz. Kingo Root'dan daha iyidir.
TWRP kurup yapsanız daha iyi ama GM cihazlara Custom Recovery kurmak işkence, bozma ihtimaliniz yüksek. O yüzden şu konuyu takip edin:

Bunu nereden indirebilirim?

Geri
Yukarı