Genshin Impact başlamıyor

Download DirectX End-User Runtime from Official Microsoft Download Center dosyayı indirip kurduktan sonra bilgisayarı yeniden başlatıp dener misin?

Visual C++ Redistributable Runtimes Hepsi Bir Arada ayrıca bunları da sıra sıra kur ve yeniden başlat.

Ekran kartının driverini güncel tut.

Hocam sadece tek oyun için diyor belki oyundan bir sıkıntı olmuştur bu kadar yazmanıza gerek yok 😃 ha açılmaması hakkında sisteminiz yeterli olmayabilir.

Sistemin ne? Sadece bu oyunda mı oluyor? Biraz daha detaylandırır mısın?

Windows 10 kullanıyorum sadece bu oyunda oluyor birkaç gün önce sıkıntısız oynuyordum sadece grup düzenlemesinde yine aynı şekilde kapanıyordu.

Hocam sadece tek oyun için diyor belki oyundan bir sıkıntı olmuştur bu kadar yazmanıza gerek yok 😃 ha açılmaması hakkında sisteminiz yeterli olmayabilir.

Açılıyordu grup düzenlemesinde sıkıntı oluyordu sadece onun öncesinde o da açılıyordu arada gidiyor öyle oyunu onar dedim ona rağmen böyle.

Windows 10 kullanıyorum sadece bu oyunda oluyor birkaç gün önce sıkıntısız oynuyordum sadece grup düzenlemesinde yine aynı şekilde kapanıyordu.

Açılıyordu grup düzenlemesinde sıkıntı oluyordu sadece onun öncesinde o da açılıyordu arada gidiyor öyle oyunu onar dedim ona rağmen böyle.

CPU veya GPU kullanımının artıyor olabilir.

Geri
Yukarı