Genshin Impact, Prime kodu

OgnitorenKs

Kilopat
Makaleler
16
Amazon Prime, Genshin Impact kodlarını üyeliğim devam ettikçe vereceğim bir kişi arıyorum. Konuya yazan ilk 5 kişi içinden seçeceğim.

Ben. Katılıyorum.

Hocam bana verebilir misin? Benim 1-2 arkadaşım var o ikisi oynuyor onlar hediye etmeyi çok isterim, ben de Prime kullanıyorum onlara veriyorum.

Ben oynuyorum oyunu, lazım olabilir. Diğer arkadaşlara vermeyecekseniz alabilirim.

Konuya yeni bakabildim arkadaşlar. Şu an elimde 3 tane kod var. Biri önceki haftadan kalma çalışır mı bilmiyorum. 2 tanesi bu haftaya ait. Bu haftaya özel 3 kişiye vereceğim.

@Shriena hocam hesabımdaki kodları düzenli olarak size vereceğim.

@AriceN hocam size eski haftaya ait kod vereceğim kullanılmadı. Bu kodlarda süre var mı bilmiyorum.
@Hamzz hocam bir adet kodu da size vereceğim.
@kino hocam eski kodlardan 1 adet var onuda ERTUGRUL_CAKIR vereceğim. Haftalık olarak gelen kodu Shriena ile paylaşacağım.
@OnlyNess hocam siz mevcut kodlarınızı paylaşıyormuşsunuz zaten bundan dolayı diğer arkadaşlara öncelik gösterdim.

Mail adresinizi paylaşırsanız kodları hemen atacağım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…