Genshin Impact wish sistemi nasıl işliyor?

prayforraiden

Yoctopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, ben oyuna az çok yeni başlamış birisiyim. Bu wish sistemini tam anlamadım. Örneğin 75 wish attık ve Banner'daki karakteri çıkaramadık. Sonraki Banner'daki 5* garanti mi gibi gibi anlatırsanız sevinirim.

Eğer 90a kadar bir karakter çıkaramadıysan 90'da garanti bir karakter görürsün eğer karakter etkinlik karakteri değilse yani 50 50'yi kaybettiysen bir sonraki çıkacak olan karakter etkinlik karakteri olacak %100
Peki 50 50 kaybettiysem şimdi açmak yerine bidahaki bannera saklayabilir miyim o etkinlk karakterini

Arkadaşlar, ben oyuna az çok yeni başlamış birisiyim. Bu wish sistemini tam anlamadım. Örneğin 75 wish attık ve Banner'daki karakteri çıkaramadık. Sonraki Banner'daki 5* garanti mi gibi gibi anlatırsanız sevinirim.
Pity 75 soft pity olarak geçer, 5* şansı aşırı artar. 90'a zorlarsa hard pity olur ama genelde zorlamaz. Kaybederseniz sonraki bannerlara veya şu anki bannera rate up kazanmış olursunuz. Sonraki 5* çıkan karakter zorunlu olarak banner karakteri olur. Mesela ben yoimiya istiyordum, qiqi çıkardım 78 pityde. Yae Miko için saklıyorum. Kesin o gelecek sonraki 5* olarak.

Pityin kalıcıdır sen açmadığın sürece ilerlemez yani evet istediğin karaktere saklayabilirsin.
Pity kalıcı değildir, silinme ihtimali vardır(Geçmişte gözükmez). Rate up kalıcıdır ama.

Pity 75 soft pity olarak geçer, 5* şansı aşırı artar. 90'a zorlarsa hard pity olur ama genelde zorlamaz. Kaybederseniz sonraki bannerlara veya şu anki bannera rate up kazanmış olursunuz. Sonraki 5* çıkan karakter zorunlu olarak banner karakteri olur. Mesela ben yoimiya istiyordum, qiqi çıkardım 78 pityde. Yae miko için saklıyorum. Kesin o gelecek sonraki 5* olarak.

Pity kalıcı değildir, silinme ihtimali vardır(geçmişte gözükmez). Rate up kalıcıdır ama.

Pity kalıcıdır geçmişte gözükmez ama kaldığı yerden devam eder 6 ayda bir geçmiş siliniyor zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı