Genshin Impact'a başlanır mı?

hayatsız insan

Centipat
Yer
32°40’34.19″N 117° 9’27.58″W
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Tost makinesi
Meslek
İnsan
Bilgisayarım bozulduğundan bu aralar mobil oyunlara mahkumum. Ama kendime göre kaliteli oyun bulamdığımdan oyun oynamıyorum. Geçen bir YouTube videosuna rastladım. Genshin Impact hakkında konuşuluyordu ve Genshin'in mobil oyun çöplüğünde bir nimet olduğu ama başlanmaması gerektiği söylendi(para tuzağı falan). Bende arada kaldım acaba başlayayım mı yoksa yok?

Başla hocam sevmezsen bırakırsın zaten :d

Hocam ar 55'e kadar oynadım bu arada bir anlatayım sevdiğim sevmediğim yanlarını
Diyaloglar geçilmiyor bazen çok uzun konuşuyolar sıkıcı oluyor
Wish sistemi sıkıntılı 70 tane atınca light pity başlıyor 5 yıldız gelme şansı anca o zaman artıyor ki 70 wish atmak için 1 ay kadar oynamak gerekebilir hocam oynama zamanına bağlı.
Açık dünyası zevkli (çöl hariç çöle girme)
En kötü Snapdragon 660 istiyor ona da dikkat et.

Son düzenleme:
Başla hocam sevmezsen bırakırsın zaten :d

Hocam ar 55'e kadar oynadım bu arada bir anlatayım sevdiğim sevmediğim yanlarını.
Diyaloglar geçilmiyor bazen çok uzun konuşuyolar sıkıcı oluyor.
Wish sistemi sıkıntılı 70 tane atınca light pity başlıyor 5 yıldız gelme şansı anca o zaman artıyor ki 70 wish atmak için 1 ay kadar oynamak gerekebilir hocam oynama zamanına bağlı.
Açık dünyası zevkli (çöl hariç çöle girme)
En kötü Snapdragon 660 istiyor ona da dikkat et.

Hocam zaten telefonum Subway Surfers'de bile donuyor. Galiba hayallerim suya düştü. Ama eğer Steam'da varsa PC'den oynayacağım kafama koydum. Normalde RPG oynayan birisi olmasamda biraz farklılık olsun.

Başlamaya değmez bence. Hem oyun abarttıkları kadar yok. Hem kitlesi cidden berbat.

Hocam zaten telefonum Subway Surfers'de bile donuyor. Galiba hayallerim suya düştü. Ama eğer Steam'da varsa PC'den oynayacağım kafama koydum. Normalde RPG oynayan birisi olmasamda biraz farklılık olsun.
steamda yok hocam epicde var kendi launcherı var

Başlamaya değmez bence. Hem oyun abarttıkları kadar yok. Hem kitlesi cidden berbat.
Kitle önemli değil hocam baya oynadım tek başıma
Çokda iyi oyun değil ama ben eğlendim oynarken o yüzden sıkıntı yok

Yeni konular

Geri
Yukarı