Genshin Impact'e yeni başlayan birine neler önerirsiniz?

BigBangZero

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RX 6700 XT, Ryzen 5 5600, GoodRam 8x2 GB DDR4 3600 MHz, Gigabyte A520 M-K V2, 1 TB Kioxia G2 M.2, 1 TB Seagate Firecuda 120 Sata SSD, Bitfenix Formula Gold 650 Watt, Bitfenix Apollo
Merhaba, Genshin Impact'e başlayacağım. Oyunu indirdim henüz giriş yapmadım, oyun için ne önerirsiniz başlarda? Birkaç rehber videosu izledim lakin oyun bana biraz karmaşık ve zor geldi. Oyun zor mu?

Başlarda bana da öyle geldi evet karmaşık ama zor değil. Oyun açık dünya zaten, sırf görev yapacağım ben karakter kasılcam diye oynarsan oyun bayar ama açık dünyada gezer takılırsan bayağı keyif verir. Ben çok kasmadan eğlenmek için oynuyorum istersen sende böyle oynarsın. İyi eğlenceler dilerim.

Ar 40 veya 45 olmadan (tam hatırlamıyorum) 5* artifact kasmaya çalışma. Bir de şimdiden oyunu bırak.
Neden? Oyuna ciddi manada saatini harcayan arkadaşlarım vardı ama böyle oyunlar aşırı derecede ilgimi çekiyor.
Başlarda bana da öyle geldi evet karmaşık ama zor değil. Oyun açık dünya zaten, sırf görev yapacağım ben karakter kasılcam diye oynarsan oyun bayar ama açık dünyada gezer takılırsan bayağı keyif verir. Ben çok kasmadan eğlenmek için oynuyorum istersen sende böyle oynarsın. İyi eğlenceler dilerim.
Eğlenmek amacıyla oynayacağım, karakter kasıp tek atayım mantığında oynamak istemiyorum.

Full görev yap tadı öyle çıkıyor öncelik ana görevler görevler bitince XP kastıran şeyler yap eğlenceli zaten

Geri
Yukarı