Gerçek Arctic MX-4 nereden alınır?

Bundan 1 yıl önce n11.com'dan aldığım MX-4'ün sahte olduğunu daha bugün öğrendim. Kod okutma olayından haberim yoktu. N11'e durumu ilettim ve kayıt oluşturduklarını söylediler. Bakalım ne olacak.

Bilişimport Arctic'in distribütörü diye biliyorum. En güvenilir yer orası olacaktır.
piyasada hep 4 gr 50 küsür tllerde bilisimport 8 gramlık versiyonunu 70 tl + kargo şeklinde yazıyor büyük bir ihtimal güvenli olsun diye biraz daha para verip ordan almak sanırım.
Satıcının sahte ürün sattığı ortaya çıkarsa hem paranı iade etmek zorunda hem Arctic yenisini yolluyor. Üstüne üstelik satıcıya karşı Arctic yasal işlem başlatıp üstüne satıcı devlet tarafından ceza alabiliyor. Sahte çıksa bile hem sahtesi hem Almanya'dan Arctic'in yollayacağı bedavaya gelecek para iadesi olacak.

Sahte almak daha karlı aslında ama milletin haberi yok. :D
Almanyadan yenisinin gönderilmesi herkes için değil sanırım.Zaten almanyadan gelse bile bizim gümrükte 20 tl yine ücreti çıkacak,bilisimport distribütör olduğu için ordan almak daha mantıklı.

Zaman kaybı. Kimse 45-50 TL için o kadar beklemekle uğraşmaz.
Ben uğraşırım! :D
Almanyadan yenisinin gönderilmesi herkes için değil sanırım.Zaten almanyadan gelse bile bizim gümrükte 20 tl yine ücreti çıkacak,bilisimport distribütör olduğu için ordan almak daha mantıklı.
Arctic ödüyor. Sonuçta bir ürünü satın almışsınız ancak sahte çıkmış. Tek sorunu zaman.

Yeni konular

Geri
Yukarı