Gerçek belgeler ve sahte belgeler klasörü yüzünden oyunlar açılmıyor

fatbear

Decapat
Daha fazla  
Merhaba forum sakinleri.
Bilgisayarda bazı depolama tasarrufları yapmak için kullanıcılar klasöründeki Belgelerim'i evvela D diskine bir müddet sonra C diskine bir müddet sonra yeniden D diskine taşımaya çalıştım.
Şimdi dosya özelliklerinde taşıma(konum) sekmesi kayboldu. Üstelik hiçbir oyun açılmıyor.

Sonrasında belgelerimin içinde ayrıca bir belgelerim klasörü olduğunu ve o klasörün özelliklerinde konum sekmesinin bulunduğunu fark ettim şöyle ki benim asıl belgelerim klasörüm ilki değil onun içindeki belgelerim klasörü.

Şimdi diyeceksiniz ki sende ilk klasördeki her şeyi alt klasöre taşı sorun çözülsün. Ancak appdata ve ntuser.dat dosyaları taşınmıyor.

Yani bilgisayarın gerçekten kafası karışmış belgelerim olmayan bir klasörü belgelerim zannediyor gerçek belgelerim klasörüne varsayılan appdata ve ntuser.dat dosyaları atılmıyor.
Hiçbir oyunda açılmıyor ne yazık ki bu sebepten.

Format dışında başka bir yok yok mudur sahte(çakma) belgelerim klasöründeki varsayılan dosyaları gerçek belgelerim klasörüne atmanın bir yolu?
Veya belgelerim klasörünü resetlemenin bir yolu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…