Gerçekçi simülasyon oyunu tavsiyesi

Atecamoni

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhabalar. Bu aralar oyun konusunda büyük bir boşluktayım. Gerçekçi ve simülasyon türü, kendi paramızı kazanıp geliştirme yapabileceğimiz tarzı oyunları çok seviyorum ve oynarken aşırı zevk alıyorum. Bu yüzden sizlerden anlattığım tarzda bildiğiniz, oynadığınız güzel oyunlar varsa tavsiyelerinizi bekliyorum. Hazır Steam indirimleri de varken kütüphanemi bu oyunlarla biraz doldurup zaman geçirmek istiyorum.
ETS 2, cooking Simulator, House Flipper, Car Mechanic Simulator gibi oyunlar eğlenerek bitirdiğim oyunlar arasındaydı. GTX 1060, i5-8400 ve 8 GB RAM'e sahibim. Önerileriniz için şimdiden çok teşekkürler.

PC Building similator olabilir. Orada sanki gerçek bilgisayarmış gibi yapabilirsiniz. Bana gerçekçi geldi. Ayrıca oyunu GeForce Now gibi servisden oynayabiliyorsunuz.

Tam simulasyon olmasa da My Summer Car gayet gerçekçi. Biraz oynarsanız anlarsınız. Tam RP oyunu. Gerçekte yapabildiğiniz her aktivite var.

Arkadaşın dediği oyun olur. 2D seviyorsanız tatlı mı tatlı bir oyun olan Stardew Walley seçilebilir. Ayrıca Streamer Life Sim çok hoşuma gitmişti. 13-14 saat harcadım.

PC Building similator olabilir. Orada sanki gerçek bilgisayarmış gibi yapabilirsiniz. Bana gerçekçi geldi. Ayrıca oyunu GeForce Now gibi servisden oynayabiliyorsunuz.
Evet Pc Building istek listemdeki oyunlardan biriydi almayı düşünüyorum teşekkürler yorumunuz için.
Tam simulasyon olmasa da My Summer Car gayet gerçekçi. Biraz oynarsanız anlarsınız. Tam RP oyunu. Gerçekte yapabildiğiniz her aktivite var.
Duymuştum adını evet siz de söyleyince aklıma geldi tekrar. Çok teşekkürler tavsiyeniz için inceleyeceğim oyunu.
Arkadaşın dediği oyun olur. 2D seviyorsanız tatlı mı tatlı bir oyun olan Stardew Walley seçilebilir. Ayrıca Streamer Life Sim çok hoşuma gitmişti. 13-14 saat harcadım.
Stardew da oynadığım oyunlar arasında ama bitirmemiştim gerçekten çok hoş bir oyun. Bitirmek için tekrar yüklenebilir. Çok teşekkürler tavsiyeniz için.

Yeni konular

Geri
Yukarı