Gerekli Realtek sürücülerini nasıl bulabilirim?

Semih_D

Picopat
Daha fazla  
Az önce DDU ile ses kartını güncellemek için ses sürücüsünü sildim şimdi de Realtek sürücülerini yüklemem gerekiyor ne yapmam lazım?

@522140 hocam sen bilirsin yardım eder misin?

Son düzenleme:
Anakartınızın modelini yazın Google'a. Anakartın üretici firmasının web sitesi üzerinden destek-Support kısmından sürücülere bakarsanız orada Realtek sürücüsünün en güncel versiyonu çıkacaktır. Onu indirip kurabilirsiniz.

Anakartınızın modelini yazın Google'a. Anakartın üretici firmasının web sitesi üzerinden destek-Support kısmından sürücülere bakarsanız orada Realtek sürücüsünün en güncel versiyonu çıkacaktır. Onu indirip kurabilirsiniz.

Hocam laptop kullanıyorumda. (HP Pavilion CD0012NT gaming laptop)

Hocam laptop kullanıyorumda. (HP Pavilion CD0012NT gaming laptop)
Aynısı laptop modelinizi yazıp üretici sitesine girin support kısmından driverlar bölümüne girdikten sonra bulabilirsiniz. Alta sitenin linkini atıyorum oraya hangi windows sürümünü kullanıyosanız onu seçip submit dediğinizde tüm driverlar çıkıyor.

Direk yazdığınız laptop'un driver kısmına girdim eğer laptop'unuz bu değilse software and driver kısmı var üstte oradan drivers kısmına girip kendiniz laptop modelinizi yazarak bulabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı