Gereksiz dosya temizleyen program önerisi

metbey

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Herkese merhaba, yeni bir PC alacağımdan dolayı eski bilgisayarda ki her şeyi temizlemeye karar verdim.
Şu an Windows ve bazı gerekli yazılımlar var. Ama bu yazılımların çoğu gerekli olduğundan dolayı silmedim sadece Google ve Opera var.

Bir çok program kaldırdım ama depolamamda hala az yer var.
Hatta programfiles, programfiles(X86) ve temp gibi dosyaların içinde ki kaldırdığım programların da dosyalarını sildim.
(programların kurulduğu başka dosya konumları varsa bildiniz lütfen onları da yazın.)

Bildiğiniz ücretsiz bir program varsa bu gereksiz dosyaları veya işlevi olmayan dosyaları bulup silecek bana önerirseniz sevinirim.

Cevaplarınızı bekliyorum. İyi günler. Teşekkürler.

Windows 10 için:
Ayarlar>Sistem>Depolama>Geçici Dosyalar

O kısımdan istediğiniz seçenekleri seçip (dosyaları sil) butonuna tıklayıp yer açabilirsiniz.

Eğer bu dedikleriniz sonradan yüklenebilen bir uygulama vs. ise temiz bir format sonrası tekrar kurmanızı öneririm.
Merhaba açıkcası pc de çok fazla fotoğraf var ayrı bir diskte o yuzden atmak istemiyorum ama son çare olarak yedekleyip atabilirim
Windows 10 için:
Ayarlar>Sistem>Depolama>Geçici Dosyalar

O kısımdan istediğiniz seçenekleri seçip (dosyaları sil) butonuna tıklayıp yer açabilirsiniz.
Bakıyorum teşekkürler

Geri
Yukarı