Gereksiz dosyaları silmek için güvenilir program önerisi

Montenius

Femtopat
Gereksiz dosyaları silmek için kullanışlı ve güvenilir bir program arıyorum, önerisi olan var mı?

En sağlıklısı el ile temizlemek %temp% ve temp i silseniz yeterli zaten. Bir de depolama ayarlarından gereksiz dosyaları temizlersiniz olur biter. Bu tür programlara gerek yok.

Gereksiz dosyaları silmek için kullanışlı ve güvenilir bir program arıyorum, önerisi olan var mı?

Programa gerek yok. Windows + r yapıp oraya temp, %temp% klasörlerinin içindeki silinebilen her şeyi silin.

Programa gerek yok. Windows + r yapıp oraya temp, %temp% klasörlerinin içindeki silinebilen her şeyi silin.

Hocam bunları zaten yapıyorum ama programlar bunlar dışında dosya temizliği yapıp ekstra alan açmıyor mu yaptıkları tek şey bu klasörleri temizlemek mi?

Hocam bunları zaten yapıyorum ama programlar bunlar dışında dosya temizliği yapıp ekstra alan açmıyor mu yaptıkları tek şey bu klasörleri temizlemek mi?
Kanka çok derine inmek istiyorsan Windows + R appdata yaz oradan sildiğin uygulamaların dosyalarını sil ama çok düşük boyutlu olurlar büyük ihtimalle. C:'ye de bakabilirsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…