Geri dönüşüm kutusundaki silinmeyen dosyalar

Yer
Eagle Mars Colony
Geri dönüşüm kutusunu boşaltmak istedim ancak "meBoot. Min. Js", "memMDL2. 1.85. Ttf" dahil olmak üzere 11 dosyanın silinemediği uyarısıyla karşılaştım. Geri dönüşüm kutusuna baktığımda bu dosyalar görünmüyordu. Virüs olduğunu sandım ancak bugün kaldırdığım "Fotoğraflar" ve "Telefonunuz" uygulamasının kalıntıları olduğunu fark ettim. Ama "C: \$RECYCLE. BIN" klasöründe yer alan geri dönüşüm kutusunun özelliklerine baktığımda 31 klasör ve 11 dosya var olduğu belirtiliyor. Onun da içine bakıyorum, ne yazık ki orada da görünmüyorlar.

415800

415801

Son düzenleme:
Bir sorun olduğunu düşünmüyorum. Tahminen bugda kalmıştır. Virüs olduğundan şüpheleniyorsan Kaspersky ile taratmayı dene.
Virüs değil büyük ihtimal, dün gece tam taramada tespit ederdi. Ek olarak 1-2 saat önce geri dönüşüm kutusunu da tarattım, temiz çıktı. Bug da değil sanırsam çünkü Kaspersky içindeki 31 dosyayı tarıyordu, dosyalar var yani ama göremiyorum :D

CCleaner açıp geri dönüşümü silmeye çalış bir de.

Her iki geri dönüşüm kutusu CCleaner'da boş görünüyor.
@Murat5038 Hocam bu sorundan dolayı bugün bilgisayara format attım. Sürücüleri indirip kurdum, "İndirilenler" klasöründen sürücü kurulum dosyalarını sildim ancak sürücüleri tekrar indirmeyi denediğimde hiç silinmemişler gibi anında indiler. Bu neden kaynaklanıyor?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı