Geri dönüşüm kutusundan silinen dosyayı geri getirmek mümkün mü?

Selmans

Decapat
Daha fazla  
Geri dönüşüm kutusundan sildiğim dosyayı nasıl geri getirebilirim? YouTube'da 4-5 çözüm izledim form sitelerine de baktım ama olmadı. En son Recuva diye bir program kullandım sanırım SSD olduğu için kurtaramadı, tüm önemli bilgilerim gitti nasıl getirebilirim?

Deneyimlediğim en iyi program buydu.
Sağolasın bana ücretsiz lazım 2GB'a kadar veriyor

Ben kes+yapıştır yaparken dosyalarımı kaybettim ve easeus işe yaramamıştı.

Deneyimlediğim en iyi program buydu.

Geri dönüşüm kutusundan sildiğim dosyayı nasıl geri getirebilirim? YouTube'da 4-5 çözüm izledim form sitelerine de baktım ama olmadı. En son Recuva diye bir program kullandım sanırım SSD olduğu için kurtaramadı, tüm önemli bilgilerim gitti nasıl getirebilirim?

Merhaba uygun fiyata EaseUS data recovery lisans bulabilirsiniz.

Arkadaşların dedikleri gibi EaseUS işe yarıyor gerçekten.

Konu çözüldü teşekürler 500 civarına attığınız programı satın aldık eğer alırsanız hepsini kurtarmadı bilginiz olsun ona göre alın

Konu çözüldü teşekkürler 500 civarına attığınız programı satın aldık eğer alırsanız hepsini kurtarmadı bilginiz olsun ona göre alın.

Sorun çözüldüğü için öncelikle sevindiğimi belirtmek isterim.
Siz hangi sürümü aldınız ( yani versiyon no kaç) ve onunla kurtarma işlemi yaptınız.
Silinen verilerin tamamının kurtarılmamasının sebebi değişkenlik gösterebilir kurtarmak istediğiniz veriler tamamen bozuldu ise kurtaramayabilir kurtarsa da açamayabilirsiniz şöyle bir durum da var birinin kurtaramadığı dosyayı farklı bir marka veri kurtarma programı kurtarabiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı