Getcontact nedir?

iKayraOnur

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Antalya
Daha fazla  
Hangi kategoriye açsam bilemedim, o yüzden bunu seçtim. Bu belirttiğim uygulama varsayılana göre sizi diğer insanların nasıl kaydettiğini gösteriyormuş. Kullanan kişilerde paylaşmış bunu, 2-3 kişi mesela benden önceki kişi şöyle kaydedilmiş diye falan. Video atan kişilerde reklam yapacak kadar büyük değiller, yani reklam amaçlı paylaşacaklarını sanmıyorum. Bu program nedir? İndirdiğimde istediği izin olursa onaylamalı mıyım? Yoksa bu program Instagram için olan, hesabınızı bağlayınca sizin takip ettiğiniz kapalı hesapları başka kişilere göstererek büyüyen değişik uygulamalardan mı?

Hocam kabul ederseniz bilgilerinizin çinli bir şirkete gitmesi %97,933 olasılıkla gerçekleşecek, kullanmayın böyle uygulamaları. Ve dediğiniz o instagram için olan değişik uygulamalar gibi.

Aynı mantıkla çalışıyor. Sizin rehberinizi veritabanına gönderiyor. Aynı şekilde bu uygulamayı yükleyen diğer kişilerin rehberini de veritabanına gönderiyor. Tamamen uygulamayı kullananlardan oluşan veritabanı havuzu oluşuyor. Yani siz de uygulamayı yüklerseniz, sizin, başkalarını nasıl kaydettiğinizi de görebilecekler. Kimse yüklemezse de kimse kimseyi nasıl kaydetmiş göremeyecek. Yüklemenizi önermem.

Geri
Yukarı