Getir çöktü mü?

Ben de burgerdan bekliyorum, hâlâ hazırlanıyorda. hiçbir şekilde Mh'ye de bağlanamıyorum. Tam bir rezillik. Saatlerdir sorun var ve hâlâ çözümlenemedi.

Yemek teslim edildi gözüküyor mu?

Yemeğim gelmedi teslim edildi gözüküyor.

Evet Burgere de not düştüm domates olmasın diye. Aceleye getirmişler burgeri, 2 de kıkırdak gibi birşey çıktı içinden, domateste vardı.
Geçen benim de iftardan sonra gelmişti. 3 Whopper söylemiştim. 2 köfte 1 whopper gelmişti. Kolayı da unutmuşlardı.

Geçen benim de iftardan sonra gelmişti. 3 Whopper söylemiştim. 2 köfte 1 whopper gelmişti. Kolayı da unutmuşlardı.
Ben semtteki Homemade burgercılardan birinden söyledim ama bir daha oradan vermem bundan sonra. Getir'i de kesinlikle az kullanıcam. İftarda getirmeyeceklerse ne anlamı kalıyor. 15 dakika sonra getirince benim o yemeğe ihtiyacım kalmıyor zaten, başka birşeyler yiyorum. İade almamaları çok sinirimi bozdu ama Getir'in.

Canlı destek gözükmüyor. Müşteri hizmetlerini arıyorum kime bu kadar hizmet verıyorlar merak ettim. 14 dakikadır bekliyorum açmalarını.
Tam bir rezillik gerçekten. Yaklaşık 4-5 saattir getir'e hiç bir şekilde ulaşılamıyor demektir bu.

Tam bir rezillik gerçekten. Yaklaşık 4-5 saattir Getir'e hiçbir şekilde ulaşılamıyor demektir bu.

Olayın getir ile alakası yokmuş. Burger kinge sipariş düşmemiş. Ücret iadesi yaptılar. Sabah kahvaltısı ile duruyorum şaka gibi cidden.

Tam bir rezillik gerçekten. Yaklaşık 4-5 saattir Getir'e hiçbir şekilde ulaşılamıyor demektir bu.

Bence onlarada hak vermek lazım. Kim bilir günde kaç bin yemek yetiştirmeye çalışıyorlardır. Haliyle hem bayram günü yoğunluğu var. Empati yapın biraz .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…