Getir kampanyaları nasıl kullanılır?

Rosselli

Kilopat
Yer
Avustralya/Melbourne
Daha fazla  
Meslek
Elektrikçi. Yakında olabilirse Ekonomist.
Arkadaşlar uygulamada ilk siparişinize 30 TL indirim, seçili restoranlarda %50 indirim gibi şeyler çıkıyor fakat sipariş verip ödeme kısmına geçtiğim zaman fiyat üzerinden indirim yapılmamış oluyor ve kampanyayı uygulamam gereken bir yerde göremedim. Ayrıca 30 TL fiyatına kadar %50 indirim diyor fakat bana sunduğu restoranlarda en az 35 TL değerinde ürün almam gerektiğini söylüyor bunu nasıl çözüyoruz?
Yardımlarınız için teşekkürler.

Son düzenleme:
Tam ödeme tuşunun olduğu yerde "kampanya seç" kısmı olması lazım sayfanın ortalarına doğru (PC'de sağda yukarı galiba) oradan seçiyorsun.

Online ödeme yönteminde geçerli oluyor genellikle. Online ödeme için hesabınıza bir ödeme aracı ekleyin. (Herhangi bir kredi veya banka kartınızı.) Ardından ödeme sayfasına gelin ve kampanyalar kısmından istediğiniz kampanyayı seçin.

Tamamdır hallettim teşekkürler. Bir mantığı yokmuş anladığıma göre çünkü sadece seçili restoranlarda kullanmama izin veriyor ve o restoran fiyatları ya çok pahalı ya da minimum paket bedeli 40 TL gibi fiyatlardan oluşuyor. Sipariş vermeyi düşünmüyorum. 30 TL'ye kadar indirim diyor fakat bana sunduğu restoranların minimum paket bedeli 35 TL fiyatından başlıyor :D.

Öncelikle telefon üzerinden sepetinizi oluşturuyorsunuz. Devam dedikten sonra adres ekliyorsunuz, ödeme yöntemi ekliyorsunuz ve aşağıda kampanya seçimi var. Oradan işte 60 TL'ye 30 TL indirim vs. diyor ya oradan seçeceksin ve sipariş vereceksin. Daha detaylı bilgi için uygulamanın ana sayfasına gelip sağ altta hediye kutusu şeklinde yer var. Oradan kampanyaların üstüne tıklayıp daha detaylı bilgi alabilirsin.

30 TL'ye kadar indirim diyor fakat bana sunduğu restoranların minimum paket bedeli 35 TL fiyatından başlıyor.
Orada anlatılmak istenen, alacağınız indirimin maksimum tutarı. Belirli bir sınır üzerindeki alışverişlerinize 30 TL indirim uygulanacak. Bu indirim tutarı alışverişinize göre düşebilir.

Orada anlatılmak istenen, alacağınız indirimin maksimum tutarı. Belirli bir sınır üzerindeki alışverişlerinize 30 TL indirim uygulanacak. Bu indirim tutarı alışverişinize göre düşebilir.

Maalesef öyle değilmiş. Alacağınız ürünlerin maksimum fiyatı 30 TL olmak zorundaymış. "Kampanya maksimum 15 TL indirim sağlar" diye yazmışlar zaten. Kısacası sadece kampanya var diye yazıyor kampanyadan hiçbir şekilde faydalanmanıza izin vermiyor. Ürünleri sepetime ekleyip denedim üstelik ben mi yapamıyorum diye. Bu da bana şu an açık olarak sunduğu restoranlardan sadece birinin paket değeri 30 TL ve ben de onu yemek istemiyorum.

1625654161001.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Kısacası, sadece "Kampanya var." diye yazıyor. Kampanyadan hiçbir şekilde faydalanmanıza izin vermiyor.
Kendim de denedim. 30+ liralık bir sepet için 15 TL indirim uygulandı. Ben kampanya uygulamasında bir sorun yaşamıyorum.
Attığınız listeden herhangi birinden yapacağınız alışverişte 15 TL indirim uygulanacak çünkü hepsinin minimum sepet tutarı 30+ düzeyinde.

Kendim de denedim. 30+ liralık bir sepet için 15 TL indirim uygulandı. Ben kampanya uygulamasında bir sorun yaşamıyorum.
Attığınız listeden herhangi birinden yapacağınız alışverişte 15 TL indirim uygulanacak çünkü hepsinin minimum sepet tutarı 30+ düzeyinde.
Haklısınız. Tekrar denedim şuan bir sorun yok. Sağ taraftan kampanyalarda doğru olanı seçmem gerekiyormuş teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı