Getir siparişimi 1 saat geciktirdi

kaane

Kilopat
Az önce bir sipariş verdim getir üzerinden, anlık olarak yazmak istedim durumu. Saat 22:18'de getir üzerinden basit bir sipariş verdim, sıraya alınsın mı dedi ben de orada verilen 20-25 dakika süreye tamam deyip onay verdim (daha üstü bir süre yazmadığına eminim). Şu anda 23:21 ve siparişim halen teslim edilmedi, belki şans eseri akıllarına gelir 5-10 dakikaya gelmiş olur. Canlı destek kısmından bağlanıp durumu ilettiğimde ise dalga geçilircesine bekleyin gelecektir dendi. Hiçbir şekilde durumla ilgili bir şey yapılmadı kaç defa dememe rağmen bekleyin dendi tekrar tekrar. Son zamanlarda bu sıra olayı hangi saat olursa olsun yaşanmaya başladı, hiç sıra olmayan saat göremedim ben Getir'in direkt getir kısmında. Öncesinde daha çok ilgileniyordu canlı destek, yardımcı olunuyordu ama artık o da kalmamış. Benim için getir bitmiştir. Önerim de sizlerin de Getir'i kullanmamanız olacaktır, eğer boş yere sinir olmak istemiyorsanız.

Yoğun veya kuryenin az olduğu bölgelerde bu durum yaşanabiliyor. Eğer sık sık bu durumu yaşıyorsan şikayet var üstünden iletişime geçebilirsin. Mesela ben bölgemde getir hizmetinden oldukça memnunum.

Bende dün lahmacun sipariş ettim sıp sıcak geldi. Çevremdeki restoranlar yakın olduğu için mi yoksa sipariş ettiğim yerler mi hızlı anlamadım. Tüm yemeklerimi Trendyol yemekten sipariş ederim hep. Gayet güzel öneririm herkese.

Zaten bu tür uygulamaları kullanmıyorum çağ dışı bir yerde yaşadım için.
Ama şikayet var a yazmanı öneririm gerçi 1ay sonra dönüş yaparlar ama bilemedim.
Yoğun veya kuryenin az olduğu bölgelerde bu durum yaşanabiliyor. Eğer sık sık bu durumu yaşıyorsan şikayet var üstünden iletişime geçebilirsin. Mesela ben bölgemde getir hizmetinden oldukça memnunum.
Yok hocam önceden siparişlerim maksimum 10 dakikada kapımdaydı. Son zamanlarda Getir firma olarak direkt bitmiş. Hizmet kalitesi sıfırdan da aşağı.

Biliyorum hocam. Getir'i sadece kampanyası için kullandım zaten, son defaydı bu da. Yemek için bir Yemeksepeti bir de Trendyol kullanıyorum, başka uygulama çıksın yine kullanmam.

Ek olarak az önce de siparişte kırık gelen ürün için bağlandım, ücret iadesini alabilmem 20 25 dakika sürdü. Komik bir firma haline gelmişler. Kötülediğimiz Yemeksepeti bundan kat kat iyi.

Sıcağından zar zor yedik dedine güldüm.

1 saat bekletip iptal etmelerinden iyidir. (yaşandı)
Beş on defa ben de yaşadım. Klasik Getir.

11 Haziran 2023'de konuyu açmışım, bugün daha büyük rezalet var. Restoran siparişimi yanlış getirmiş, Getir'e ulaşmaya çalışıyorum 5 kere denedim sadece 2 tanesinde başarılı olabildim (bağlanmada). Birisi talep açtığını söyledi, diğeri açıldı evet hızlandırıyorum dedi falan filan. Sonuç olarak Şu an saat 18:55 ve tam 3 saat önce verdiğim siparişin yanlış olmasıyla neredeyse 2 saat 30-45 dakikadır uğraşıyorum. Batacak edecek haberleri çıkmış Getir için, batması çok normal ve kabul edilebilir.

Sadece şunu eklemek istiyorum ya, sadece şu görselden anlarsınız

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…