Gıda Getir’de 50 TL ve Üzeri Seçili Algida Siparişine 30 TL İndirim

@Tim Temsilciler her yere aynı hizmeti veriyor. Benim siparişim bazen 1 saati de geçmiş, siparişi iptal mi etmek istediniz diye artıyorlar, hayır diyorum ve pat diye 3-5 dakika sonra iptal ediliyor. Ben az önce size böyle bir talebim olmadığını söyledim, firma size bunu demiş ve beni mağdur etti diyorum, "yıpıbiliciğimiz bışkı bir şiy yık dıhı iyi hizmit vırt zırt" diyor ve geçiyorlar. Kupon vermediler ama kuponları da batsın. Verdikleri kuponla tekrar alışveriş yapsam, yine iptal edilse kime yarar? Ben mağduriyete karşı önlem beklerim en başta. Ben siparişimi verdiğimde 30 dakika diyorsa, 40-45 dakikaya gelir diye güvenle dinlenmek isterim. İşten gelmişim ve zaten yorgunum, saat 8-9 olmuş, ben sap gibi kalıyorum yemeksiz. Sizce benim isyanım haksız mı? :D

@Tim Temsilciler her yere aynı hizmeti veriyor. Benim siparişim bazen 1 saati de geçmiş, siparişi iptal mi etmek istediniz diye artıyorlar, hayır diyorum ve pat diye 3-5 dakika sonra iptal ediliyor. Ben az önce size böyle bir talebim olmadığını söyledim, firma size bunu demiş ve beni mağdur etti diyorum, "yıpıbiliciğimiz bışkı bir şiy yık dıhı iyi hizmit vırt zırt" diyor ve geçiyorlar. İşten gelmişim ve zaten yorgunum, saat 8-9 olmuş, ben sap gibi kalıyorum yemeksiz. Sizce benim isyanım haksız mı? :D
Biraz uğraştırıyor ama talep açınca falan ilgileniyorlar.

@kaane Belki zorlamayla alınıyordur dediğiniz gibi ama ne peşlerinde koşacağım ki. Onların olsun. Ben yorulmuşum ve acıkmışım, ben yemeğimi istiyorum sadece. :) Potansiyel müşteriyi onlar kaybetti. Gider alırım 5-10 dakikada restorandan. Bu saçmalıklarla, taleple, püsürle vs uğraşmamış olurum. Bu hizmet olmadan daha rahat yaşıyorsam da bana bir katkıları olmamıştır. Başka bölgelerde işe yarıyorsa ne ala. Benim için olmasalar da oluyor yani.

Aslında Getir’in market kısmının teslimat kalitesinden bahsediyordum. Bölgemdeki şubeleri siparişleri asla iptal etmiyor ve hızlıca teslim ediyor. Müşteri temsilcilerinden de memnun sayılırım.

Tabii ki kusursuz değiller. Yemek kısmında vaktinde 2 saat sonra siparişleri iptal eden Burger King ve Popeyes restoranları için hiçbir şey yapmamışlardı. Bu gibi durumlarda şikayet etmekte gerçekten haklıyız. Siparişi iptal edecekseler anında iptal etsinler veya hiç sipariş almasınlar. 2 saat boyunca birini bekletmek hiç hoş değil. Hiçbir yaptırımı veya telafisi de olmadı. Belki 45 dakika sonra ilgili kişi evde bile olmayacak.

Tabii ki kusursuz değiller. Yemek kısmında vaktinde 2 saat sonra siparişleri iptal eden Burger King ve Popeyes restoranları için hiçbir şey yapmamışlardı. Bu gibi durumlarda şikayet etmekte gerçekten haklıyız. Siparişi iptal edecekseler anında iptal etsinler veya hiç sipariş almasınlar. 2 saat boyunca birini bekletmek hiç hoş değil. Hiçbir yaptırımı veya telafisi de olmadı. Belki 45 dakika sonra ilgili kişi evde bile olmayacak.
Ben de özellikle o iki firmadan ettiğim siparişlerde sorun yaşadım. Genel bir sorun var yani o konuda. Ne anladık ki bu işten? :( Kusursuz değil demek de yanlış. Bu tür hizmetlerde müşteriye sağlanacak getiri önemli. Ben kendim gidip alsam toplamda 30 dakika sürecek bir işlemi bu firmaya ek maliyet karşılığı devretmişim, çok daha fazla beklemek karşılığında ne yemek geliyor ne de bir yaptırımı oluyor. Neden dertsiz başıma dert aldım ki bu durumda?

Getir’in kuryesiyle teslimat istendiğinde siparişleri getiriyorlardı. Sürekli olarak 1 km uzaktaki evimin teslimat bölgesi dışında olduğunu söylüyorlardı. Farklı ilçeye teslimat istemiyoruz ki. Paket servisten anladıkları acaba paketi öndeki masaya bırakmak mı? 1 km mesafe gidemeyeceklerse neden paket servis var diyorlar? :D Tuhaf olan kısmı da 10 siparişin birkaçı teslim edilirken diğerlerinin teslim edilmemesi. Teslimat bölgesi dışıysa niye bazı siparişler teslim ediliyor?

Son zamanlarda her siparişim geliyor ama Popeyes siparişlerini Trendyol Yemek’ten veriyorum. Getir’de artık Popeyes’ı göremiyorum fakat Burger King siparişlerimi getiriyorlar. Şikayetler sonucunda düzelme var gibi duruyor.

Geri
Yukarı