Gıda GetirYemek 80 TL'ye 50 TL indirim kodu!

10 farklı restorana baktım dürüm için, minimum fiyat 94 TL (80gr tavuk). İşlek bir bölge değilse bu indirim pek işe yaramıyor
Bursa'dayım ben hocam. Katık'tan söylüyorum. Ki Öncü de var burada 64'e bırakıyordu 80 Gr tavuğu en son sanırsam. Menü olmasın sizinki?

Yemeksepeti de yapıyor da kuponu kimse kullanamıyor

Bursa'dayım ben hocam. Katık'tan söylüyorum. Ki Öncü de var burada 64'e bırakıyordu 80 Gr tavuğu en son sanırsam. Menü olmasın sizinki?
Yok hocam keşke menü olsa Dümdüz 80 gr tavuk döner içeren dürüm, sadece. Zincir restoranların da bazıları var, onlar da olmuş zaten doyurucu menüleri 200TL minimum.

Bir bende kod kayboluyor ne denediysem ayni

85 liralik xl antakya dürüm alıyorum neredeyse her akşam 30 35 liraya karnım doyuyor

İndirim güzel de 80 TL'ye hiçbir şey yok, ne alıyorlar merak ediyorum Burada elle tutulur her şey 150TL üstü.

Restoranlarda yenmemiş kalmış ürünleri mi getiriyorlar diye şüphe antenlerim uyarı vermeye başlayacak yakında daha fazla indirim görürsem.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…