Gıda GetirYemek 80 TL'ye 50 TL indirim!

Restoran getirsin restoranlarından ve en az 80 TL'lik ürün alıyorsunuz değil mi? Kampanya ödeme kısmında gözüküyor mu seçebiliyor musunuz?

Bütün şartları yapıyorum fakat ödeme kısmında gözükmüyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütün şartları yapıyorum fakat ödeme kısmında gözükmüyor.

Kampanya gözükmüyorsa o getir'in genel sorunu. Bazı hesaplarda kodu yazmanıza rağmen kampanya gözükmeyebiliyor. Farklı hesapta deneyin. Bazen bazı kodlar bende de çıkmıyor.

Aynısı oldu bana da. Dün sipariş verdim gelmedi ve teslim edildi işaretlendi. Dünden beri görüşüyorum canlı destekle, kayıt açtık sırada diyip duruyorlar.

Kampanya gözükmüyorsa o getir'in genel sorunu. Bazı hesaplarda kodu yazmanıza rağmen kampanya gözükmeyebiliyor. Farklı hesapta deneyin. Bazen bazı kodlar bende de çıkmıyor.
2 hesapta 5 farkli kod denedim

Adamlar zaten Aralık ayı sonunda "son 5 indirim günü" diye geri saymaya başladılar senin ortasına geldik indirim yapmadıkları 1 gün yok. Bu adamlar zaten yurtdışında battı, Türkiye'de de çöp yiyeceklere bol bol indirim yapıp dururlar.

Ben, Getir'den razıyım. Binlerce lira tasarruf etmişimdir Getir'den. +500 market alışverişim ve bir o kadar da yemek siparişim vardır.

Şu indirim miktarı biraz daha artsa keşke. Döner 20-30 lirayken de 50 indiriyordu şimdi 120-130 oldu hala 50 indiriyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…