GetirYemek'te 35 TL ve Üzeri Popeyes İlk Popeyes Siparişine 15 TL İndirim

Bence Yemeksepeti 50'ye 30 TL indirim daha mantıklı Afiyet olsun. Bende çıkmadı.

@Tim 2 gün önce 4 tane 36 cm (Büyük boy yani.) pizzayı 25 TL'ye mal ettim. Gerçi bunu yapabilmek için de Trendyol'un indirimini kullandım. Böyle denk getirince bayağı zevk alıyorum yemek yapmaktan ya. Hamuru da 9/10 oldu. Normalde sevmem hamur işine girişmeyi.

Şimdi baktım da bilindik pizzacılarda büyük boy 4 tane pizzayı almaya kalkınca temizinden 200 TL bayılıyoruz. Malzeme kalitesi de yakındır diye düşünüyorum. Bizi harbiden ayakta...

10-15 dakika uzaklıktayım Tekira'ya.
Cidden ilginç. Restoran listesinde Popeyes yok mu? Belki sadece kampanya gözükmüyordur ama restoran vardır.
Şimdi baktım da bilindik pizzacılarda büyük boy 4 tane pizzayı almaya kalkınca temizinden 200 TL bayılıyoruz.
Evet, kampanya olmadığı zaman saçma fiyattalar. Dominos'a gidince 2 tane orta boy pizzayı 35 TL'ye veriyorlardı sanırım.

Popeyes da 60TL altı bir menü de ne yediğini anlamıyorsun zaten iyi olmuş bu en azından.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…